SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Building the Gymnastic Body ebook

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Nic tylko kupuj zanim ktoś nakryje i zamknie te ciemne interesy :D
Ja jestem bardzo zadowolony.
Nawet waga się zgadza, odchylenie bodajże 400g w dół.

Dobra, za jakiś miesiąc wrzucę nagrania to mi powiesz czy technicznie wszystko się zgadza.

Z tymi pompkami- nie pomyślałem, i stopniować trudność można, od jutra je robię.


Zmieniony przez - King144000 w dniu 2011-02-10 20:05:07

Zmieniony przez - King144000 w dniu 2011-02-10 20:09:20

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Szkoda że nie mają 32kg.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Tak ambitnie chcesz zaczynać?
No ja w dalszej perspektywie, planuję 24kg, bo myślę że bym wyciskał i rwał, ale to niskie ilości powtórzeń, a odważniki służą w większości do rozwijania wytrzymałości. Taki ekstremalny trening ogólnorozwojowy.
Ogólnie świetna sprawa.

Zmieniony przez - King144000 w dniu 2011-02-10 20:30:15

Zmieniony przez - King144000 w dniu 2011-02-10 21:29:31

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
32kg na takich organizuje się zawody w rwaniu i podrzucie.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
szczerze mówiąc, to sam bym sobie kupił w najbliższym czasie te 24kg gdybym miał zapas gotówki ;)

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Napadnij na bank. Jak mieszkałem na studiach we Wrocławiu to grasował tam taki bandyta co napadał na banki. Nawet nieźle mu szło. Kiedy wpadł okazało się, że to prosty chłopak ze wsi a za broń służył mu pistolet na wodę. Zapewne z zestawu małego gangstera do kolekcji razem z plastikowa atrapą złotego łańcucha.

Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2011-02-10 22:31:19

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Witam mam pytanko odnośnie tematu. Jeżeli jestem w stanie wykonać L-sit 20 sek , stanie na rękach 50 sek i frog 50 sek to w sumie nie zasługa planu tylko trochę ćwiczę gimnastykę i chciałbym wdrążyć plan z książki w życie tak ze 2 x w tygdoniu reszta siłownia i gimnastyka przy dobrej diecie może sie nie zajadę mam nadzieję ;p
I mam pytanie : czy taki plan może być opłacalny ?

frog ; rekrod praiwe 1 min czyli niewiem jak to w seriach robić;/

pompki w staniu na rękach przy ścianie lub samo stanie ale; tu mam rekord 1 min prawie

L-sit 20 sek

dynamika:
pompki z nogami przy ścianie
podciąganie na drążku z nogami w pozycji L
zwis na drązku do pozycji L i wyżej
pistolety
Myślę , że 3/4 serie na początek po 4 powtórzenia. Proszę o jakąś pomoc , thx.

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Jeśli chodzi o stanie na rękach, to łączny czas na treningu może wynosić nawet do 10 min. Czyli np 25sek x 5-20 czy 30sek x 4-10. Nie ograniczaj się do minuty. Poza tym lepiej rozbić na więcej krótszych serii.
Frog stand, jesli jestes w stanie wykonać nawet przez minutę to bardzo dobrze. Przechodzisz do trudniejszego wariantu ćwiczenia, czyli tuck planche.
http://tnij .org/tuckplanche (usuń spację pomiędzy tnij a org)

Zmieniony przez - King144000 w dniu 2011-02-11 12:28:28

Zmieniony przez - King144000 w dniu 2011-02-11 12:29:04

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869
Witam.Chcę zacząć ćwiczyć tym planem, ale mam jeszcze kilka pytań, aby dowiedzieć się wszystkiego.
1)Gdzie w e-booku pisze o tych przerwach 2 minutowych, o tym, że wybieramy ćwiczenia izometryczne i dynamiczne i też o tym, że jak np. robię frogstand to powinno wynosić minuty(Proszę o podanie chapteru, chyba że jak ktoś chce mi ułatwić życie to można podać stronę)
2)Freed85, skąd ty wiesz, że np.L-Sit to jest pull,a Planche push.Ja tu tylko widzę, że w dynamicznych jest Pull i Press(Chapter Five i Six) Push-ups variations-FX(Press), Pull-Ups-negative(Pull)
3)3-5 serii i 3-5 powtórzeń.To np mam frogstand 12s, połowa 6 sekund.Czyli robię 10 razy po 6sekund żeby wyszło minutę-OK.No ale to jest jedno powtórzenie czy jedna seria czy co? Czy mam przejść do następnego?Czy tylko w dynamicznych są serie i powtórzenia?
4)Freed, napisałes tak:
-Izo:
Stanie na rękach(push)
L-sit(pull)
Planche(push)
Front lever(pull)
Ok, ale dlaczego tutaj jest stanie na rękach.Przecież to stanie na rękach to ja wyczytałem, że stanie na rękach to przecież jest press, a nie PULL np. HESPU-negative(Upper Body Pressing-Chapter Five)
Więc ja już całkiem zgłupiałem.
Do izo idą tylko ćwiczenia z Chapter FOUR,a stania na rękach tam nie ma.
Do dynamo idą:
Pull-Chapter Six
Push,nie wiem dlaczego push,ja tam widzę Press-obstawiam, że Chapter Five
Bruch i prostownik-to już proste-Chapter Eight
Nóżki-Chapter Nine
To tyle, tyle mam wątpliwości i pytań.Mam na dzieję, że mi pomożecie z nimi.Z góry wielkie dzięki ;)
Pozdrawiam multiman.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
no właśnie jeszcze jedno, najpierw wykonuje sie izometryczne ćwiczenia a nastepnie dynamiczne po sobie ?

W pogoni za lepszej jakości życiem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat - trening na mase/rzeźbe

Następny temat

Trening domatora - plan

WHEY premium