SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki ful body na sile??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
siemka...mogli byscie pomoc w ulozeniu jakiegos FBW na sile(nie chce budowac zbednej masy)?? a i bez zbednego obciazania kregoslupa bo mialem ostatnio kontuje i zamierzam go narazie wzmacniac zanim znow zaczne pozadnie obciazac
dzieki za pomoc :)

Zmieniony przez - Smoq. w dniu 2006-10-01 01:19:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
moze byc cos takiego??

wyciskanie
drazek
podzut
wypychanie na sownicy w super seri z wznosami bocznymi
uginanie na uda

wszystko 5x5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
jak to ma byc plan na sile, to czemu zamiast przysiadow chcesz robic jakies wyciskania, uginania, i to jeszcze w superserii (choc to nie jest stricte superseria) z niespecjalnie pasujacym do tego polaczenia unoszeniem w bok?

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
nie robie przysiadow dlatego ze mialem niedawno kontuzje odcinka ledzwiowegi i chce troche z nimi poczekac...a w podzucie nie uzywam tak duzych ciezarow zeby mogly mi zagrocic...wznosy boczne dalem poprostu zeby bylo cos na glowe boczna barkow bo przednia pracuje przy podzucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
faktycznie, pisales.

przy wyciskaniu ponad glowe, jak sztanga minie glowe, ustawiaj ja tak, zeby rece byly w jednej linii z tulowiem (konczysz wyciskanie majac sztange nad glowa w takiej samej pozycji, jakbys wyciskal zza karku). wtedy stosunkowo bardziej sa zaangazowane glowy boczne - byc moze to wiesz, ale tak informacyjnie.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
nie wiedzialem...dzieki
a tak to plan moze byc?? czy jakies zmiany bys wprowadzil??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
z pelnym podrzutem jest taki problem, ze jest fajny o ile ktos ma zblizona sile w zarzucie i wyciskaniu.

inaczej ktoras czesc ruchu bedzie na lajcie.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
wiem...ale ja to robie glownie z nastawieniem ma barki i na ruszenie lekko kregoslupa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
HIT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o rady...

Następny temat

Mój pierwszy HST [do sprawdzenia...]

WHEY premium