SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Building the Gymnastic Body ebook

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
mam drążek do ściany zamontowany :) sorka za te błędy , nie stety mam mało czasu na to wszystko :( nie mam kompa u siebie jeśli to i tak nawet nie mam internetu z powodu braku pieniędzy :( i tak nie wiem czy dam rade poćwiczyć przez te sytuacje brak pieniędzy itp itd :( no nie wiem wy tak też macie i dajecie rade jeszcze ćwiczyć bez przerw? i dodam do tego że w nocy nie mogę zasnąć mam złe łużko i tato chrapie i nie dość że tak jest to mam jeszcze Adhd i i ciężko mi w ogóle zasnąć i ciągła depresja :( czy w takim stanie warto w ogóle ćwiczyć? jak z tego wyjść itp itd jak jestem taki słaby przez to że wykonuje nagle w złym stanie tylko 2-4 podciągnięcia na drążku a w normalnym z 9 razy coś nie halo no nie? i do tego zaraz słabo mi się robi przy treningu a w normalnym jest ok i jeszcze sprawia trening mi przyjemność , no nie wiem może ktoś ma jakieś rady żeby ćwiczyć i się nie podawać i żeby trening był przyjemny i dawał efekty? i żeby pokonać depresje na zawsze bo coś nie tak jest zaraz np nie wyspie się to już powraca i rady na sen ktoś jakieś ma? mógł by mi ktoś wyjaśnić to co na górze napisałem i czy te ćw co fred podał bendę mógł nimi ćwiczyć jeśli na razie jestem słaby? bo zrobię 10 pompek teraz i się mecze a tak ogólnie w dobrym stanie z 70 bym zrobił po nie całym miesiącu treningu nawet może i szybciej :) i może jeszcze ktoś poda przydatne wskazówki o które się nie zapytałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
To ile serii danego ćwiczenia masz wykonywać zostało opisane na pierwszej stronie tematu, poczytaj dokładnie.
Ja obecnie nie jestem w stanie trenować gimnastyki sportowej z powodu braku czasu. Praca i treningi SW spowodowały że musiałem porzucić gimnastykę.
Przy twoim stanie zdrowia proponuje wizytę u specjalisty. Trening zawsze jest jakąś formą terapii.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
no dzieki :) a może ja lepiej się zapiszę na jakaś gimnastyke sportowa albo coś? a i na razie nawet pieniędzy nie ma na ta wizytę :( tato ciągle zbiera i ja mam bardzo dużo czasu wolnego bo nie chodzę do szkoły bo mam w domu nauczanie bo za cięzko mi wszkole było aaa i dodam że mam wade wzroku z -5 albo 7 nawett! czy przy czymś takim mogę ćwiczyć? a tak w ogóle dziękuje wam za pomoc :)

no i na razie lipa z gimnastyki bo nie mam kompa przecież brat mi nie da kompa na długo :( a do z koma pdf cieżo otworzyć zawiesza sie pewnie itp itd na razie domator no nie? gdzieś może za 1 miesiąc bende mieć az 20 mb neta od dziadka :):)

a to muj plan domatora może być jak by co skopiowałęm go z mojego tematu :

i muj plan domatora jest taki:
rozgrzewka 15 min

Nogi:

1. rózne przysiady itp skoki w górę w boki itp itd z 20 powt
2. jakieś wykroki itp itd z 20 powt
3. przysiady bulgarskie z 23powt


brzuch

1. rózne brzuszki z 70 powt
1. na drożku wymachy nóg roznie z 20 powt
1. to i to z 50 powt

plecy

1. różne skłony w tył z 20 powt
1. rózne skłony na łozku z 20 powt

plecy górne

skłony z cieżąrkami ok 18powt
rózne babki skłony ok 18

drażek

1x podciaganie nachytem nogi o luzko ok 12 powt
1x podciaganie nachytem róznie

to samo podchwyt

bic:

sztanga i kaloryfer super serija rózne ćwiczenia z 15powt

tricp

pompki tyłem na fotelu ok 13 powt

klatka

delfiny i ine ćw ok 12 powt

przedramie

zginanie rok z ciezarkami 2 kg ok 100powt

lydki

wznosy na palce na czyms ok 50 powt

szybkie skoki ok 70 powt

wznoznosy na piętach + skoki wypychaniem nog w przod ok 60 powt

po tym rózne areoby z 6min

+ rozciaganie na końcu z 40 min

taki plan może być? no podałem taki bardziej kulturystyczny bo mam na myśli osiagniencie najelszych efektów w sportach takich jak parkour a taki plan jest bardziej siłowy a plan gimnastyczny sprawnościowo wytrzymałościowy a z tego co wiem to kulturysci maja super wyskok lepsi nis koszykarze oczywiście do tego planu dodam miedzy treningami rózne ćwiczenia arobowe np low kicki , kopy 360 , w lecie jakieś salta jak sie wzmocnie itp itd jeszcze go poprawie w domu troche ale może być coś takiego? do treningu domatora?

i tak

1tyg - domator

2tyg - gimnastyka

może tak być ?

Zmieniony przez - lukaszekma w dniu 2011-02-02 20:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Czy ty aby na pewno widziałeś kulturystów. Bo im to najbliżej do inwalidów niż sportowców o wielki wyskoku nie wspominając. Jak masz u siebie w mieście jakiś klub akrobatyki lub gimnastyki sportowej to nawet się nie zastanawiaj tylko idź.
W twoim planie widzę orgie różnych ćwiczeń. A pomysł na połączenie domatora z gimnastyką jest chybiony. Ćwiczysz albo to albo to.
Nikt ci nie każe iść na prywatna wizytę u specjalisty. Jesteś nieletni więc na pewno są jakieś instytucje państwowe które mogą ci pomóc proponuje zacząć od kuratorium.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
Freed85.
Powiedz mi czy jestem wstanie poprzez ćwiczenie gimnastyki przytyć mam na myśłi masę mieśniową.
oczywiście stosuję sie do diety z bilansem kalorycznym dodatnim:) zdaję sobie ztego sprawe.
lecz troszkę rozmyślem że chyba cięzko przytyc np w mięśniach naramiennych przy takich ćw jak
hand standing, czy L sit ...
czy te ćwiczenia przyczyniają sie do rozwoju mięśni??
i czy opłaca się wogole ćwiczyć GIMNASTYKE, z dodatnim BILANSEM KALORYCZNYM?
za szybką odp z góry dziękuję i pozdrawiam.

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Nie jestem Freed, ale mogę spróbować odpowiedzieć.
Freed pisał, że przybrał na masie mięśniowej.
Najbardziej to zapewne można rozwinąć barki i plecy, chociaż to zależy od doboru ćwiczeń. Nie będzie takich efektów jak przy typowym treningu kulturystycznym, ale osobiście uważam że jeśli zależy przy okazji chcesz zwiększyć trochę masę to warto.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
Prosił bym freeda85 o odp



chciaęłm jeszcze zaznaczyć ze raz w tygodniu chcę trenowac kark.
dlategopytam czy samo stanie na głowie może się coś przyczynić do rozwoju mięśni szyjnych.
miałem zamiar robić mostki "helikopterki"
za szybkie odp z góry dziękuę i pozdrawiam.

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
ja co innego słyszałęm kulturysci skacza wyżej niż koszykarze ale nie kulturysci bomby jakieś wielkie tylko tacy co cwicza pod siłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Ci co ćwiczą pod siłę to nie są kulturyści. Mylisz pojęcia nazywanie treningu siłowego kulturystycznym to obraza dla ćwiczących. Owszem jeżeli ćwiczysz siłowo z ciężarami to np przysiady ze sztangą znacząco poprawią twój wyskok i nie ma od tego lepszego ćwiczenia. Tylko nie mów że to ma coś wspólnego z kulturystyka bo cie co najmniej wyśmieją.

El pewnie że da się bez problemu. Ale nikt z zawodowców tego nie robi bo im więcej ważysz tym cięższe stają się ćwiczenia, ale jeżeli nie jest twoim celem start w zawodach to możesz utrzymywać dodatni bilans.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
Powiedz mi Freed85
czyli wg Twojjej tezy jest szansa przytyć pprzy diecie bialkowej a takie ćwiczenia jak Hand standing przyczyniają się do rozwoju mięśni naramiennych??
poprzez stanie na głowie i opuszczanie nóg do poziomu, wracając do pionu jestem w stanie rozwinąć mięśnie szyji?
chciałem sie dowiedzieć czy da radę ogólnie rozbudowac sylwetkę ćwiczeniami pod gimnastykę...
za szybkie odp z góry dziękuję.

inny niż wszyscy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat - trening na mase/rzeźbe

Następny temat

Trening domatora - plan

WHEY premium