SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowanie masy+dobór supli

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Witam.
Mam 18 lat,chodzę na siłownię od roku bez żadnych przerw i sądze że teraz nadszedł czas na jakieś suple. Do tego dodam,że regularnie chodzę na treningi sztuk walki(4 razy w tygodniu po 2godziny).I tu pojawia się pytanie:
Mam dwa dni wolnego: poniedziałek;wtorek teakwondo
środa wolna
czwartek;piątek teakwondo
sobota;niedziela wolna
Myślałem aby chodzić 2 razy w tygodniu na siłownie na trening obwodowy. Tylko nie wiem do końca jak ma on wyglądać,i pytanie jak w temacie jakie odżywki dodać do takiego trybu życia? Podtrzymuje regularnie diete(nawet w szkole).
Z góry dziękuje za odpowiedź,pozdrawiam,
Cutter :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Jak gainer to lepiej jakiś żeby nie wykwaszał mordy tylko smacznie wchodził.. bierz najlepiej z jakiś sprawdzonych firm, no chyba że krucho z kasą.

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
jeśli masz dobrą diete wrzuć Mono jakieś

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
rozpisz jadłospis :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Dobrze by było jakbyś ankiete jeszcze wypełnil + jadłospis.

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
7:15-->jogurt naturalny(150g)+ 2 banany
9:40-->ryż(150g)+sałatka(różne:z tuńczykiem,pestkami z dynii,słonecznikiem,oliwa z oliwek)
11:45-->serek wiejski(200g)+koktajl owocowy(jogurt,truskawki lub inne świeże owoce)
15-16-->kurczak(170g)makaron(100g)sałatka+kolejny koktajl(wzbogacony o żółtko kurze)
18-20trening
21-->banan,ser(różne postacie od twarogu po słodkie smaki)[100g]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
Coś kiepsko z dietą. W pierwszym brak dobrych węgli i białka. 2. Niby tuńczyk jest ale ile to nie wiadomo . 3 Brak dobrych tłuszczy i tu dał bym jakieś mięcho. 4. Taki se. .5 Po treningu zmień ten posiłek. Daj tu mięso (cyca) m ryżu i trochę warzyw. Banana zjedz od razu po treningu. P.s Brak warzyw i zdrowych tłuszczy w całej diecie.

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
to jak możesz dopisz jakie produkty w który posiłek mam dodać. i jakie te suplementy kupić? Planuje wejść na nie około pażdziernika/listopada więc jest sporo czasu jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
Oblicz najpierw swoje zapotrzebowanie później dodać do swojego zapotrzebowania 300-500 kcal. Białko 2-2,5g/kg, tłuszcze 1-1,5g/kg, reszta węgle i obserwuj co się dzieje. Jak zalewa to manipuluj węgle i tłuszcze a białka nie ruszaj.

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
napisze Ci jakie produkty powinieneś jeść ,więcej info o diecie kcal znajdziesz w dziale dietetycznym. węglowodany (ryż,ziemniaki,płatki owsiane,pieczywo pełnoziarniste)Białko(mięsa(kurczak,wołowina itd) jajka,ryby ) tłuszcze(oliwa z oliwek ,olej liany,pestki dyni,żółtka jaj,orzechy włoskie i warzywka brokuł itd

Zmieniony przez - Monos w dniu 2012-08-25 21:51:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
problem diety już rozwiązałem dzięki lekturze w poście @UP.

teraz zostaje pytanie co do tego? i jaki trening siłowy dodać do sztuk walki(mam tylko 2 dni na siłowni w tygodniu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak schudnac z brzucha i ud do konca wrzesnia?

Następny temat

Ciężka praca fizyczna a czasem wasze rady ....

WHEY premium