SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ułożenie cyklu/dobór supli

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1369

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

brak

Wiek

29

Waga

78

Wzrost

174

Staż treningowy

1

Obwód pasa

96

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia/kulturystyka

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

hipercholesterolemia

Stan zdrowia

w miarę dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłka, rower, bieżnia

Możliwosci finansowe

umiarkowane

Cel/problem/opis

czysta masa mięśniowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501
siema
Panowie proszę o info/pomoc w ułożeniu cyklu i doborze supli - każda opinia/porada/info mile widziane i cenna na wagę złota.

Staż na siłce to niecały rok z przerwami ale bez szału - mizerne przyrosty, ćwiczyłem raczej dla zachowania kondycji niż nabicia masy.

Kondycha wyrobiona na 4 z + więc teraz chciałbym rozpocząć cykl tylko nie wiem jak się do tego zabrać.
Posiadam pokaźny zapas supli:

1. Dorian Yates (ten słabszy niebieski) 30saszetek
2. Mesomorph
3. SAW Treca - 20podwójnych porcji (pojedyncze nic nie dają no
chyba, że zmieszam je z monohydratem krety, to wtedy pompa jest
masakryzczna, aż mięśnie trzeszczą)
4.CYTONOXA całe pudło
5.PLUTONIUM od Peak`a też pełniutką puchę 1000g
6. Monohydrat kreatyny 500g z Activlabu
7. 3 kg profi massa od olimpu
8.3 kg białka WPC z Ostrowii
9. 2 x BCAA Extreme 700g z OLIMPU
10. EAA 500g z Actibvlabu

Suple zaplanowałem sobie na 2 wypasione cykle ale Panowie proszę o poradę jak sobie ułożyć cykle (te z geranium planuje raczej na drugi cykl)
EAA/BCAA zaplanowałem raczej po drugim cyklu w ramach wycinki/rzeźby
Co do tego dorzucic?? Jak dokładnie rozpisać cykle?? Co sugerujecie? Jakieś porady? Chętnie wysłucham i wchłonę nową wiedzę
Dodam, że PRIORYTETEM JEST CZYSTA MASA MIĘŚNIOWA - tkanka tłuszczowa raczej nie wchodzi w grę - mam trochę własnej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501
Czy tak się też da zrobić z cyklem SAW+monohydrat i następnie szybciutko bez żadnej przerwy kolejny cykl na PLUTONIUM

I po drugim cyklu trzeci cykl ale na Dorianku albo na Meso - również nie chce robic przerwy między drugim a trzecim cyklem - potrzebuje dużej masy mięśniowej w 3 miechy, wiem że jest to do zrobienia ale trzeba mieć OK diete,sporo regeneracji i dobrze dobrane suple

Panowie czy z tych supli, które mam można ułożyć taki "spartański trójbój"?? chce żeby suple uzupełniały się wzajemnie, a nie żeby wzajemnie osłabiały swoje działanie jak w przypadku gdy stosuje się dużo krety, to wtedy odpada sporo supli mającyh trochę kreatyn, bo ich działanie będzie niepełne/słbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak wygląda dieta tak notabene?
SAW Treca - 20podwójnych porcji (pojedyncze nic nie dają no
chyba, że zmieszam je z monohydratem krety, to wtedy pompa jest
masakryzczna, aż mięśnie trzeszczą)

Pompuje Cię na treningu kreta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501
Dieta jest - troche jednostajna, bo prawie każdego dnia jedno i to samo ale jest:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501
więc dieta wygląda tak: rano o 7 raczej nie mam czasu albo apetytu więc porcja profi massa, potem koło 9:30/10jogurt owocowy z otrębami lub serek wiejski 200g albo 2 kanapki z ciemnego pieczywa z wędliną, ok. 12:30 100g piersi z kuraka + 50g brązowego ryżu, o 15:00 raz jeszcze to samo, 16:30 siłka - po siłce wiadomo porcja profi massa, ok. 20:30 serek wiejski albo 2 kromki ciemnego pieczywa z łososiem 40g albo puszka tunczyka lub ew. 200g chudego twarogu z musli o niskim indeksi glikemicznym czy jakąs tak :p, no i na ok. 1 godz. przed snem porcja białka serwatkowego
i tak każdego dnia - nie ważne czy dzień treningowy czy nietreningowy - każdego dnia dieta taka sama
CZY COŚ TRZEBA SKORYGOWAĆ?? Przypominam, że idę na masę ale nie chce zalać się tłuszczem, bo mam trochę sadełka własnego - ew. czy można okroić diete i wyrobić mięśnie korzystając z energi ze spalonego własnego tłuszczu??
W tym temacie jestem amatorem więc Panowie bez zbędnych komentarzy proszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501
jeśli chgodzi o "Pompuje Cię na treningu kreta?" to sam monohydrat działa na mnie DB, nie narzekam (korzystam z tego supla rozsądnie, więc nie mam problemu) - porcja mono na 30min przed siłką + tabs tauryny i popite sokiem winogronowym i na trenie jest spoko - pompa jest OK, utrzymuje się przez cały trening.
Wiadomo - 2 godz. po treningu z popmy zostaje niewiele ale jak rano się budzę, to odczuwam napięcie mięśni, no a jak do mono dodam 1 pojedyncza porcje SAWa to popma jest nieziemska
Czasem daruje sobie mono i biore 1 podwójną porcję SAWa - pobudza OK, daje dobrą waskularyzację, pompa jest mniejsza niz po mono ale za to mięśnie są zbite i twardsze niż po monohydracie - nie są tak perfidnie napompowane wodą jak po mono.
To wszystko w temacie "Pompuje Cię na treningu kreta?"
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie jest twoje zapotrzebowanie i ile pokrywasz go z diety?
Za dużo twarogu w ciągu dnia. Na noc nie dawaj serwatki tylko właśnie twaróg albo serwatka z oliwą.


A... i jeszcze jedno... kreatyna stricte nie pompuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501
zapotrzebowanie to ok. 2400 kalorii dziennie i pokrywam je w całości z diety + porcje białka, mam za słabe treningi żeby zwiększyć zaporzebowanie, już przy tym zalewam się troszkę tłuszczem dlatego do siłki dołączam 50 minut na biezni z programem spalania tłuszczu

sama kreta z siebie no raczej nie daje popmy ale z tauryną+sok winogronowy i siłkadają pompe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501
a co z rozpiską cyklu??
Jakie suple dorzucić?? i jak to rozpisać na 2 do 3 cykli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, czy jest sens.
Zrób pierwszy cykl taki prosty.
Mono + S.A.W + na treningu bcaa.
Białka... gainery etc. do uzupełniania braków w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5790
tylko jak masz 20 porcji SAW to cykl 3 tygodniowy bedzie za krotki. ja bym proponował po skonczeniu saw zamienić na CYTONOXA żeby uzupelnic cykl przynajmniej do 6 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501
miech przerwy i jechać z PLUTONIUM?? Czy z cyklu SAW+CYTONOX pojechać z PLUTONIUM?? w sumie w SAW wie mało jest krety bo ok. 1,5 g na porcje, nie wiem jak w CYTONOXIE.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam porady! Co wy na taki trening ?

Następny temat

29lat 175cm 85kg

WHEY premium