SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy budowanie masy?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
Wiek :27
Waga :100
Wzrost :179
Staż treningowy:
Obwód pasa: 105
Obwód klaty:112
Obwód uda:64
Łydki: 45
Barki: 128

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):piłka nożna 3xrazy w tyg + aeroby (bieganie,brzuszki,pompki)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak
Stan zdrowia:dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej:piłka nożna(w ogóle wszelki ruch),siłownia,basen,bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :BCAA.Białko,Omega 3 ,witaminy
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:"schudłem" ze 117kg na 87kg(przy tym straciłem sporo mięśni) obecna waga 100kg
Wrażliwość na stymulanty:średnia
Możliwosci finansowe:małe
Cel/problem/opis:
Teraz moje pytanie czy przy tej wadze i tych obwodach doradzacie wziąść się porządnie za redukcję czy jednak polecieć z masą? Trochę irytuje mnie że tu za bardzo nie ma co rzeźbić, biceps słaby,podobnie jak klatka,moim zdaniem w miarę przyzwoite barki.Jedynie nogi mam zadowalające szczególnie łydki to od biegania i piłki którą gram regularnie od dzieciaka.

Jarecki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
Dodam że od 2 miesięcy zacząłem chodzić na siłownię,na początku trening obwodowy od 2 tyg pon,środa,piątek.We wtorki czwartki ma treningi w piłkarskie w weekendy mecze. W tygodniu jeszcze biegam plus czasami basen. No i ćwiczę brzuch od niedawna niemal codziennie przynajmniej te 10-15minut. Niedługo wrzuce jakieś fotki

Jarecki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
Dodam że od ponad 2 miesięcy zacząłem w miarę regularnie chodzić na siłownię,na początku trening obwodowy a od 2 tyg pon,środa,piątek konkretne partie mięśni.We wtorki i czwartki mam treningi piłkarskie w weekendy mecze. W tygodniu jeszcze biegam plus czasami basen. No i ćwiczę brzuch a od niedawna niemal codziennie przynajmniej te 10-15minut. Niedługo wrzucę jakieś fotki.Czytam dużo na forum od kilku miesięcy i zgłupiałem.Nie wiem czy tu jest co rzeźbić mimo iż waga duża.Tłuszcz zalega mi głównie na brzuchu,mniej klacie i twarzy.Tą ostatnią ogólnie głowę mam cholernie dużą ,juz nie proporcjonalną do ramion klatki i jak zlecę z wagi to obawiam się że to jeszcze gorzej może wyglądać. Z jednej strony nie chciałbym już tyć z drugiej strony powiększyłbym nieco obwody i dopiero wziął się za redukcję.Pomocy!





Zmieniony przez - Jarecki w dniu 2012-05-11 10:54:20

Jarecki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
przyda sie Twoje zdjecie ale co do wzrostu masz duza wage wiec chyba o masowaniu nie bedzie tu mowy , ale tak jak mówie zobaczymy zdjecie


..... i zacznij edytowac posty a nie pisac jeden pod drugim

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-05-11 11:30:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 458 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3029
przy takiej wadze napewno redukcja ale dawaj zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
obwód pasa 105 to zdecydowana redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
nie ma sensu masować przy oponie i to latem, szybko spalać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
redukcja ! 105 w pasie to dużo za dużo, nie widzisz siebie w lustrze że pytasz o takie rzeczy ?

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8782
I nie rób brzuszkow codziennie , pasa nie zmniejszysz, a tylko możesz zajechac plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2725
Szczerze mówiąc i tak już chłopak się nie zredukuje na nadchodzące wakacje, więc radziłbym Ci masować z głową, aby się nie zalać - aeroby minimum 3x w tygodniu po 60 minut. A od marca przyszłego roku ostra wycinka i na przyszłe wakacje będzie dobrze.
Kwestia tego na czym Ci zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Szczerze uważam że najlepszym wyjściem będzie już teraz redukcja, dni dłuższe, więcej czasu, cieplej a i to można wykorzystać - rower,biegi nie długo jeziora i plaża
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - jak długo i co po niej ?

Następny temat

Dieta - redukcja, do oceny.

WHEY premium