SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bikini Fitness 2014

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 213179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
o tym juz wczesniej pisalismy i mowiloem ci ze nauka pod okiem chlopaka to cos innego jak dziewczyn ktore maja obycie ze scena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Każdy orze jak może Tomaszu... niestety, ale jestem ograniczona finansowo. Wiem, że trenowanie pozowania pod okiem "speców" jest 10 razy lepsze, niż pod okiem chłopaka, ale nic się nie poradzi, może za rok będzie lepiej i wtedy się pomyśli. Jak na razie kieruję się tylko wskazówkami z Poznania, jak i oceną chłopaka


HiTec BCAA Powder rano 12g podczas treningu 12g
HiAnabol Protein rano 30g, po treningu 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 2 kapsy przed snem
HiTec ThermoFusion 4 kapsy przed treningiem
HiTec VasoFusion 30 min przed treningiem 8 kapsów

Trening:
Barki
Wyciskanie siedząc
Unoszenie w przód
Unoszenie w bok leżąc
Unoszenie w opadzie
Ekspander
Klatka
wyciskanie na maszynie
wyciskanie smith 45
Biceps
21dnki
Uginanie sztangą
dolny wyciąg drop serie


Bardzo dobry trening, trochę długi, bo dość mocno skupiałam się na barkach, na technice i wyczuciu mięśni, wyszło super. Jak na sesje, to dość dużo ludu na siłowni, zazwyczaj prawie nikogo nie było, aż sama się zdziwiłam Po treningu przebiegłam sobie 2 sprinty na 100m dla zabawy Po sobotnich nogach dopadł mnie taki doms, że ledwo chodziłam i musiałam trochę rozruszać nogi :lol: Dość mocno się po rozciągałam i wio na bieżnie ;)

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a pytalas dziwczyn jaki to koszt nauka pozowania czy dopracowanie szczegolow przed startem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Pytałam, ale same nie wiedzą, bo same nie korzystały nigdy z czyjejś pomocy, były zdane na siebie i internet w kwestii pozowania - to najlepsza nauka - obserwacja innych na scenie, wyłapywanie błędów i pilnowanie, by nie popełnić tych samych. Oczywiście i tak co tydzień wchodzę na salkę baletową, żeby potrenować przed dużymi lustrami, bo jednak w domu to nie to samo... ale tak to mam ostatnio obsesje na oglądanie zawodów w internecie z prze różnistych krajów, dzięki czemu trzymam obraz w głowie, co chce uzyskać i potem uczę się tego na salce :) W kategorii bikini liczy się kobiecość, kobieta sama wie, jak w jakiej pozycji dobrze wygląda w lustrze ;) Inna rzecz tyczy się kulturystyki, gdzie jednak nadzór osoby, która się zna, jest nie zbędna.

Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 12g podczas treningu 12g
HiAnabol Protein rano 30g, po treningu 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 2 kapsy przed snem
HiTec ThermoFusion 2 kapsy przed 2 posiłkiem, 2 kapsy przed 3 posiłkiem
HiTec VasoFusion 30 min przed treningiem 8 kapsów

Trening:
Plecy
Podciąganie szeroko
Ściąganie drążka górnego wyciągu podchwytem
Klamra dolny wyciąg
Klamra jednorącz górny wyciąg
Ławeczka rzymska poziom
Ławeczka rzymska skos 45

Triceps
Pompki odwrotne
Francuskie siedząc
Dropsety na górnym wyciągu

Ciężki trening, byłam bez sił, mogłam sobie wypić chociaż kawę... albo wziąć A.M.G. %) Ciężko mi szło podciąganie, dlatego głównie skupiałam się na fazie negatywnej ( wolnym opuszczaniu) ale nie miałam nawet sił w dłoniach na dłuższy zwis/rozciągnięcie <_< Wyciągi też poszły tak sobie, ale mimo wszystko nie narzekam, bo najszerszy jeszcze mnie boli Na triceps od 3 treningów wstecz, na pompki odwrotne stosuję a'la dropsety, które polegają na założeniu na wyprostowane uda 10kg+5kg+2,5kg ( 17,5kg) - pierwsze 5 powtórzeń robię ze wszystkim i zlatuje 2,5kg, mam 15kg - znów 5 powtórzeń i zlatuje 5kg, mam 10kg i robię 5 powtórzeń i potem zrzucam 10kg i do upadku robię bez obciążenia, bardzo fajny sposób na zmęczenie tricepsa na samym początku dlatego francuskie wyciskanie siedząc robię już na małym ciężarze, a górny wyciąg już normalne dropsety, ale staram się jak największy ciężar Bardzo fajna technika podłapana od znajomych z siłowni, Polecam

W piątek robię nogi z chłopakiem :wub:

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
moim zdaniem nie jest to najlepsza nauka internet i ogladanie ale mozemy sie roznic w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziwie się tylko, że nikt nie poprosił o pokazanie pozowania, myślę że chętnie przedstawiłyby jak ma to wyglądać, skoro miałaś możliwość poznać Asię i Jagienkę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
trzeba bylo mozna nagrac jakis filmik z pozowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Niestety, pozowanko zobaczycie dopiero na scenie


Zmodyfikowałam trening, docięłam kopyta jak nigdy Najpierw przysiady z 55kg na 8 powtórzeń, potem dodałam przysiady na maszynie smith'a - na dużą ilość powt., w ciągłym napięciu mięśnia i przytrzymywaniem w dolnej fazie... coś pięknego Znalazły się też wyprosty nóg na maszynie. Wykroki robiłam również większym i mniejszym ciężarem chodzone na 10-15-20 powtórzeń, uda jak z galarety Potem już to co zwykle, ale usunęłam dirty doga i dodałam unoszenie nogi bokiem, również z ciężarkiem na rzepę

Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 12g podczas treningu 12g
HiAnabol Protein rano 30g, po treningu 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 1 kaps przed snem
HiTec VasoFusion 30 min przed treningiem 14 kapsów
HiTec ThermoFusion 2 kapsy przed 2 posiłkiem, 2 kapsy przed 3 posiłkiem


Trening:
Przysiady siłowe
Przysiady smith
Prostowanie siedząc
Uginanie leżąc
Dzień dobry
Unoszenie nogi klęcząc
Unoszenie nogi bokiem
Wspięcia na palce

A tutaj fotka po treningu na salce baletowej ;)









Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2014-02-07 21:35:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Swietnie sie prezentujesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
Jest zaj**iście xD
życzę sukcesów... jestem po wrażeniem że Tobie się jeszcze nie znudziło znam wiele dziewczyn które nie wytrzymały presji :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST AMG by Damian_619

Następny temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

WHEY premium