SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bikini Fitness 2014

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 213119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
part 2 :PPPP













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11074
Puchar za maly dali !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11074
bo sie za malo usmiechalas ! : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
Wg.mnie w Opolu powinna być inna kolejność na podium.
Gratuluje udanego sezonu.
Ps.gdzie Ty miescisz to cale jedzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Od pół roku tak jadam, to już się bebechy rozepchały i "wchodzi jak złoto"

Decyzji sędziów nie zmienię - mogłam dać z siebie więcej jeśli chodzi o prezencje, ale i tak jestem zadowolona. 1 miejsce było oczywiste stąd się nie nastawiałam, chciałam walczyć o 2 miejsce, jednak Małgosia prezencją mnie pokonała i byłam 3cia.
Jeśli dobrze pamiętam - punktacja zawodów była dość podobna, miałam 14 pkt, 2 i 1 miejsce miały 11 pkt, a Madzia na 4 miejscu miała 17 pkt, więc jak widać poziom bardzo wyrównany i liczyły się szczegóły, jak właśnie stwierdziliście - uśmiech, nad którym pracuje. W Santa Susanna więcej się uśmiechałam, teraz byłam wykończona totalnie już, ledwo stałam na scenie, mój kręgosłup ma już dosyć tego sezonu... Mówi się trudno i trenuje się dalej!!! :) :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
Nie wiem czemu pierwsze miejsce bylo oczywiste,ja bym pierwsze wywalil na trzecie,ale sędzia nie jestem niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
masz metabolizm mega nakrecony to jesz wiecej niz niejeden facet,... ja w chwili obecnej tez bym mial problem dogonic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Dziś miałam jedno wielkie cardio przy domu, nie było sił na trening, ale może i dobrze - zatęsknię %) Wieczorem był grill rodzinny, podjadłam karkóweczkę z warzywami z grilla - dawno mi tak nie smakowało Wypiłam Radlera dla smaku, od razu poczułam smak wakacji :lol: Jednak nie na długo, bo od jutra kuje kuje i jeszcze raz kuje :crying: Jeszcze miesiąc muszę wytrzymać, jak się uda to szybciej zacznę wakacje :lol: A niżej relacja z zawodów GP Opole :) Zapraszam do oglądania i subskrybowania



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
dobrze zrobilas pamietaj ze od tego wlasnie jest odpoczynek to nie tylko cialo odpocznie ale przede wszystkich dusza i nabierze sil na kolejne przygotowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 19 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2889
Brawo.... Ekstra dziennik, super relacje,ekstra wypracowana sylwetka.
Nie przestawaj chcemy Cię widzieć w konkursach międzynarodowych.
Gratulacje i powodzenia w łamaniu kolejnych barier.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST AMG by Damian_619

Następny temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

WHEY premium