SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bikini Fitness 2014

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 213692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Wczorajszy trening zrobiłam dzisiaj, bo od rana na uczelni, a popołudniu impreza rodzinna. Coraz ciężej się trenuje ze względu na upał i zaduch na siłowni... Coraz więcej ludzi, coraz cieplej i ledwo człowiek ćwiczy %) Muszę zaplanować inaczej dzień i dietę, by trenować w godzinach wieczornych, czyli ok. 20:00, zobaczymy czy się uda ;) Trening był taki sobie, nie było czym oddychać, wypociłam się za wszystkie czasy, a lato dopiero idzie <_< No ale nie udany trening to taki, który się nie odbył ;)

Trening:
PLECKI
Podciąganie szeroko
Wiosłowanie T-bar
Górny wyciąg - ściąganie klamry jednorącz
Dolny wyciąg - ściąganie klamry jednorącz
Górny wyciąg - ściąganie drążka podchwytem
Szrugsy

TRICEPS
Wąskie wyciskanie sztangi
Francuskie wyciskanie sztangi siedząc
Prostowanie przedramion na górnym wyciągu dropserie
Prostowanie jednorącz na górnym wyciągu

Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 15g podczas treningu 15g
HiTec Whey C-6 rano 30g, po treningu 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 1 kaps na noc


Pozdrawiam! ;)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Dzisiejszy trening był sponsorowany przez VasoFusion Po 10 tabletkach nie czułam znaczącego pobudzenia, ale bardzo mrowiły mnie łapki przy robieniu bicepsa, żyłki ładnie powychodziły - lubię to!
Wieczór spędzę przy dobrej herbatce i dobrym filmie, podjadając suszoną żurawinę i morele Odpoczynek też jest ważny, wręcz najważniejszy, ale ostatnio rzadko mogę sobie na niego pozwolić. W czerwcu czeka mnie taki hardcore na uczelni, że nie będzie czasu na jeżdżenie na siłownie, tylko treningi będę robiła w domu - na świeżym powietrzu Sztanga i hantelki jakieś są - łącznie będzie ok. 50kg obciążenia - najgorszy jest brak stojaków i ciężko będzie z przysiadami co mnie znacznie zniechęca, jak i brak drążka... Będzie po prostu więcej wiosłowania i więcej wykroków - tyle ;) Przez ostatnie miesiące bardzo się przyzwyczaiłam i polubiłam wyciągi na plecy, ale te parę razy będę musiała przeboleć :crying: Drażniące też jest ciągłe zmienianie talerzyków na sztandze i hantlach -_- Damy radę ;)

Trening:
BARKI
Żołnierskie wyciskanie + unoszenie hantli w przód
Unoszenie hantli na boki
Unoszenie hantli w opadzie
Krzyżowanie linek górnego wyciągu

BICEPS
Uginanie młotkowo hantli
21nki Radka
Uginanie przedramion na dolnym wyciągu
Uginanie jednorącz na górnym wyciągu

BRZUCH
Unoszenie nóg na drążku
Unoszenie nóg leżąc
Spięcia brzucha
Allahy
Maszyna

Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 15g podczas treningu 15g
HiTec Whey C-6 rano 30g, po treningu 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 1 kaps na noc
HiTec VasoFusion 10 tabletek 45 min przed treningiem


Pozdrawiam!!






Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2014-05-28 22:02:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no dosc spora dawka na mnie tez taka dziala i to na tym zmeczeniu w ktorym obecnie sie znajduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Po kilkudniowej nieobecności jestem :) Nie było czasu na wpisy :)
W piątek treningu nie robiłam - planowałam nóżki skatować w sobotę ;)
Ogólnie to w ten weekend były targi Opole Sport Fair, w sobotę posiedziałam godzinkę i poszłam na trening nóg i klatki ;)
Po treningu zrobiłam sobie "aeroby" w postaci przerzucenia parę razy oponki koło mojej siłowni %)
A dziś większość dnia spędziłam również na targach, odbywały się też zawody FAC, jak i wiele innych fajnych konkursów - było na co popatrzeć :)
Mam parę fotek ;)
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no widac ze targi sie udaly ja pewni gdyby nie to zmecznie tezz bym pojechal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Trening rano wykonany na szybko, bo mało czasu... nie jestem za bardzo zadowolona, następny trening robię już w domu, tylko niech pogoda sprzyja.

Trening:
PLECKI
Podciąganie szeroko
Wiosłowanie T-bar
Górny wyciąg - ściąganie klamry jednorącz
Dolny wyciąg - ściąganie klamry jednorącz
Górny wyciąg - ściąganie drążka podchwytem
Szrugsy

TRICEPS
Wąskie wyciskanie sztangi
Francuskie wyciskanie sztangi siedząc
Prostowanie przedramion na górnym wyciągu dropserie
Prostowanie jednorącz na górnym wyciągu

Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 15g podczas treningu 15g
HiTec Whey C-6 rano 30g, po treningu 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 1 kaps na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no napewno spodziewalem sie fajnej umprezy moze nie koniecznie zawodow bo jezeli chodzi o sezon to dosc pozno w kalendarzu ...

Zmieniony przez - T.Pabiniak w dniu 2014-06-03 12:49:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2699 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15911
mogłoby być już ciepło bo codziennie rano się zastanawiam czy do pracy można jechac rowerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Dokładnie... mam dosyć tych paskudnych ulew po zimie
A co do rowerka, to w tym roku już raz byłam... przejechałam kilometr i dętka poszła Zły znak

Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2014-06-03 18:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Trening już za mną, dałam sobie w palnik. Zamiast unoszenia hantli w przód, dałam talerz dla urozmaicenia - ciężej, trudniej i bardziej czuję górną partię klatki, nie tylko same barki, więc coś nowego coś fajnego, reszta bez zmian. Brzuch zrobiony do oporu, biceps również - tak ma być! ;) Ostatnio jest coraz ciężej na uczelni, za każdym razem jak pisze prace czy kuję to marze tylko o chwili zapomnienia na siłowni - 0 zmartwień i problemów, inny świat, czas się zatrzymuje na godzinę, 0 myśli o rzeczywistości... to chyba najbardziej mnie motywuje do treningów - odizolowanie od codzienności choć na chwilę i wyżycie się na żeliwie ^_^ Za każdym razem, gdy jadę na trening mówię sobie, że w tą cenną godzinę/ dwie mogłabym zrobić bardziej pożyteczne rzeczy - jednak ćwicząc - odpoczywam psychicznie i nabieram sił, ładuje swoje akumulatory i motywacje do radzenia sobie z problemami, to coś więcej niż tylko TRENING

Trening:
BARKI
Żołnierskie wyciskanie + unoszenie talerza w przód
Unoszenie hantli na boki
Unoszenie hantli w opadzie
Krzyżowanie linek górnego wyciągu

BICEPS
Uginanie młotkowo hantli
21nki Radka
Uginanie przedramion na dolnym wyciągu
Uginanie jednorącz na górnym wyciągu

BRZUCH
Unoszenie nóg na drążku
Unoszenie nóg leżąc
Spięcia brzucha
Allahy
Maszyna

Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 15g podczas treningu 15g
HiTec Whey C-6 rano 30g, po treningu 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 1 kaps na noc



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST AMG by Damian_619

Następny temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

WHEY premium