SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bikini Fitness 2014

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 213088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85
Super forma.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jeszcze jakis start w tym sezonie KAsia???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Siedlce albo mpj

Trening rewelacyjny, dawno tak nie skatowałam barków - kocham trenować tą partię Jak przyjechałam na trening, to mój chłopak był już po i cały trening mi towarzyszył, jadł, dopingował i korygował troszkę, choć technika jak na wzrost ciężaru i tak jest niezła %) Jak by tylko człowiek miał czas to by zawsze tak chciał Zamieniłam unoszenie talerza w przód na unoszenie hantli w przód jednocześnie siedząc - to jest moje nowe ulubione ćwiczenie W ostatniej serii widziałam, że żyła, która przechodzi przez bicka - jest już widoczna na barku %) To się trochę przeraziłam %) Po treningu salka baletowa i pozowanko - czeka mnie dużo roboty, żeby się przestawić z wff ;) a czasu coraz mniej...


W treningu nie podam liczby powtórzeń, bo co seria to inaczej i nie pamiętam :lol:

Trening:
Barki

4s Wyciskanie hantli siedząc 7kgx2, dropsety na 3kgx2 + Unoszenie jednocześnie hantli w przód siedząc 6kgx2, dropset 3kgx2
4s Dociąganie hantli do pachy jednorącz 9kg + dropset 5kg+ Unoszenie hantli bokiem 5kg +dropset 3kg
4s Rotacja barkami 6kgx2 + dropset 3kgx2 + krzyżowanie linek górnego wyciągu max
Biceps
Uginanie sztangi 10kg 2s 20p
Modlitewnik 3s 5kg/6kg po 10p
21nki 3s 6kgx2
Dolny wyciąg 2s max
Górny wyciąg biceps przodem 2s max
Klatka
Wyciskanie sztangi skos 4s 12p
Wyciskanie na maszynie 3s 12p


Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 15g podczas treningu 15g
HiTec Whey C-6 rano 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ThermoFusion 2 kapsy 30min przed 2 posiłkiem, 2 kapsy 30min przed treningiem
HiTec Hi-Anabol Gain 100g bezpośrednio po treningu
HiTec CLA Xtreme 2 kapsy do 3 posiłku
HiTec Carnitin 1000 1kaps po przebudzeniu, 2 kapsy 2h przed treningiem ( po 3 posiłku)

Pozdrawiam!







Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2014-09-29 23:23:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
atakuj mpj w ifbb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
I chyba się skuszę


Dzisiaj trening poszedł sprawnie tłumów na siłowni jeszcze nie było, na szczęście, choć jadąc na trening nastawiałam się na wszystko, bo w końcu październik i nowe postanowienia mam nadzieję, że w piątek jeszcze dam radę zrobić obwody na nogi, zobaczymy


Trening:
Plecy
Ławeczka rzymska 4s dropsety
Wiosłowanie sztangą 4s
Szrugsy 4s
Przyciąganie wyciągu dolnego, szeroki neutralny chwyt ze spięciem 4s
Ściąganie klamry wyciągu górnego do klatki 4s
Ściąganie uchwytów górnego wyciągu siedząc na ziemi w bramie 4s

Triceps
Wąskie wyciskanie sztangi 3s max
Francuskie wyciskanie siedząc jednorącz 3s max
Prostowanie sznurem na górnym wyciągu 3s max
Górny wyciąg jednorącz z wolną fazą ekscentryczną 3s max

Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 15g podczas treningu 15g
HiTec Whey C-6 rano 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ThermoFusion 2 kapsy 30min przed 2 posiłkiem, 2 kapsy 30min przed treningiem
HiTec Hi-Anabol Gain 100g bezpośrednio po treningu
HiTec CLA Xtreme 2 kapsy do 3 posiłku
HiTec Carnitin 1000 1kaps po przebudzeniu, 2 kapsy 2h przed treningiem ( po 3 posiłku)


Dobrej nocki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to mi sie bardzo podoba Twoja decyzja warto walczyc z najlepszymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Ostatni trening obwodowy nóg - a szkoda, bo świetnie przy nim czułam nogi, ale już za tydzień mogę sobie pomarzyć o obwodach - jak złapię sztangę to nie puszczę, bo ktoś mi zaraz zabierze Idę spać, rano wyjazd, w niedzielę zdam relację ;)


Trening:
Czworogłowy

Obwód x4
Przysiady 12p+ Wykroki chodzone 12p+ prostowanie siedząc dropsety

Dwugłowy

Obwód x4
Żuraw 12p+ Dzień dobry 12p+ uginanie leżąc dropsety

Ginekolog 3s

Pośladki
Quadruped 3s
Podnoszenie nóg w pozycji leżącej 3s
Odwodzenie nogi w tył na dolnym wyciągu 3s


Łydki
Wspięcia z hantelką 3s
Wspięcia siedząc 3s


Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 15g podczas treningu 15g
HiTec Whey C-6 rano 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ThermoFusion 2 kapsy 30min przed 2 posiłkiem, 2 kapsy 30min przed treningiem
HiTec Hi-Anabol Gain 100g bezpośrednio po treningu
HiTec CLA Xtreme 2 kapsy do 3 posiłku
HiTec Carnitin 1000 1kaps po przebudzeniu, 2 kapsy 2h przed treningiem ( po 3 posiłku)


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Wczoraj pobudka o 5tej i kierunek Ostrowiec Św.! Dieta trzymana, mimo braku miejsca w pociągu i paru przesiadek Odwiedziłam klub Black & White i oficjalnie już do niego należę Wszystko co trzeba podpisane - teraz tylko trenować, trenować i jeszcze raz trenować! :w00t: W klubie byłam dobrych parę godzin - ćwiczyłam nowe pozowanie... dziś mam tak obolały prostownik, że ledwo stoję. Same pozowanie wczoraj to były prawie 3 godziny - mam się czego uczyć przez następne 3 tygodnie, czeka mnie bardzo dużo pracy, ale kocham nowe wyzwania :rolleyes: Po pozowaniu jedzenie, a potem ciąg dalszy konsultacji, tym razem na siłowni, ale tutaj jest wszystko ok Wymęczona poszłam ze swoim trenerkiem zrobić zakupy do busa i znów męczący powrót w środku nocy z przesiadkami na mrozie Po 4tej już byłam w ciepłym łóżku Jestem bardzo zadowolona z konsultacji, już wiem z czym to się je, teraz tylko trenować pozowanie. Co do formy to jest niby wyjściowa i nikt nie wierzył, że jem ponad 3000kcal bez cardio i nie potrzebuje redukcji


















Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2014-10-05 17:28:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Dziś wolne od szkoły I ostatni dzień - kiedy na siłownie mogą mnie jeszcze nie wpuścić ( ale raczej się uda %) ) od jutra działa już cały czas, więc super Największy problem jest z miejscem do pozowania - salka baletowa jest zajęta od rana do wieczora codziennie... Planowo chciałam chodzić trenować pozowanie po każdym treningu - teraz siłownia to rzecz drugorzędna, bo pozowanie jednak najważniejsze. Muszę w tym tygodniu wybrać się do dziekana załatwić pozwolenie i ustawić godziny w których będę mogła chodzić, będzie ciężko, ale trzeba <_< W każdy weekend do zawodów nie ma mnie w domu, ciągle gdzieś w trasie będę, do tego szkoła no i stałe obowiązki + dodatkowo przygotowania do zawodów - nie mam czasu się nudzić na szczęście ;) Wieczorem trening barków, bicepsa i klatki - na klatkę pozmieniam ciut ćwiczenia, a barki zrobię bardziej siłowo :rolleyes: Wpis po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
widzialem na profilu trenera na fb ze jestes zawodniczka B&W gratulacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST AMG by Damian_619

Następny temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

WHEY premium