SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bikini Fitness 2014

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 213086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
napewno ta paczka ulatwi troche sprawe teraz bedzie troche kosztow itd powodzenia juz teraz bedzie czas strasznie zasuwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Dokładnie tak... Raz dwa i po zawodach będzie, wiec daje z siebie 100%. W styczniu czeka mnie cholernie dużo nauki, dlatego kupno stroju przesuwam na początek lutego, ale też nie chce za późno, by krawiec się wyrobił. Nie chce na ostatnią chwilę...

Suplementacja:
HiTec BCAA Powder 12g po przebudzeniu, 12g podczas treningu
HiTec Whey C-6 20g rano, 30g po treningu
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 2 kapsy przed snem

Trening:
Przysiady siłowe
Przysiady dynamiczne
Wykroki
Dzień dobry
Uginanie leżąc
Unoszenie nóg klęcząc
dirty dog
Wspięcia na palce - stojąc - siedząc

Bardzo dobry trening Wszystko jak należy, ciężary ok, technika ok. Ostatni trening na pustej siłowni... od poniedziałku zacznie się terror Jak ja tego nie lubię...

Dieta trzymana w 100%, od dzisiaj zaczęłam suplementację ZMA od HiTec'a. Chyba jeden z najlepszych suplementów diety i najbardziej potrzebny. Brałam już kiedyś i bardzo sobie chwaliłam. Przepiękne sny jak i bardziej się wysypiałam Na pierwsze efekty czekam już po dwóch tygodniach, na razie dawka 2 kapsy, jak zacznę odczuwać różnicę w śnie i regeneracji, będzie tylko 1 kaps.
Pod koniec stycznia wybieram się z chłopakiem na sympatyczny wyjazd do Poznania na trening z Joanną Kaczyńską i Jagną Kamińską, w towarzystwie Radosława Słodkiewicza, u niego na siłowni, wraz z Emilem Kaleńskim. Zostałam wybrana przez ekipę SFD do takiej oto przygody, nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać Dziękuję SFD!!!

A tutaj filmik z dzisiejszego treningu Bziu Bziu




Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
A już niebawem... zapraszam na kolejny test!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
i. elegancko. brzuch cwiczysz ciagle i git. a vasofusion na pewno bedzie dobrze dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Brzuch po każdym treningu, zawsze po parę serii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
Ajj.. Dobrze jedziesz z koksem :) Ja też jeszcze nie mam stroju, prawdopodobnie też będę myśleć o tym na początku lutego, żeby zdążyć z uszyciem. Jaki kolor planujesz? MAsz jakis projekt ? :)
Zazdroszczę Ci, że dostajesz suple. To strasznie duży wydatek w przygotowaniu do zawodów, nawet do bikini.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176
Ooo, witam !
Pamiętam Cię z innego forum, widzę, że nawet te same zdjęcia powrzucałaś

Będę zaglądać, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
JULIAFIT
Ajj.. Dobrze jedziesz z koksem :) Ja też jeszcze nie mam stroju, prawdopodobnie też będę myśleć o tym na początku lutego, żeby zdążyć z uszyciem. Jaki kolor planujesz? MAsz jakis projekt ? :)
Zazdroszczę Ci, że dostajesz suple. To strasznie duży wydatek w przygotowaniu do zawodów, nawet do bikini.


Dzięki :)
Właśnie obawiam się, że ten początek lutego, by to nie było za późno... Ale nie mam innego wyboru.
Projektu brak ( tylko zaplanowane wszystkie szczegóły w głowie ) a kolor się okaże przy wyborze materiału.
Suple to zbawienie, bardzo się cieszę, że firma HiTec się mną zainteresowała i bardzo dużo mi pomaga od jakiegoś czasu, jak dla mnie najlepsze suplementy, a trochę już też próbowałam ( szczególnie białka ).
Jeśli to nie tajemnica , to gdzie szyjesz strój, we Wrocławiu gdzieś?

MiniaTurka
Ooo, witam !
Pamiętam Cię z innego forum, widzę, że nawet te same zdjęcia powrzucałaś

Będę zaglądać, pozdrawiam.


A wszystko możliwe
Zapraszam!



Suplementacja:
HiTec BCAA Powder rano 12g podczas treningu 12g
HiAnabol Protein rano 30g, po treningu 30g
HiTec Vitamin A-Z 2 kapsy rano
HiTec ZMA 2 kapsy przed snem
HiTec VasoFusion 30 min przed treningiem 6 kapsów
HiTec ThermoFusion 2 kapsy przed 2 posiłkiem, 2 kapsy przed 3 posiłkiem

Trening:
Barki
Wyciskanie siedząc
Unoszenie w przód
Unoszenie w bok leżąc
Unoszenie w opadzie
Ekspander
Klatka
wyciskanie na maszynie
wyciskanie smith 35
Biceps
Uginanie sztangą
Siódemkowanie sztangą
modlitewnik
dolny wyciąg


Bardzo dobry trening, ostatni bez tłoku, bo tylko 3 osoby. Od środy zacznie się terror
Dzisiaj zaczęła się suplementacja Thermo i Vaso

ThermoFusion 30 min przed jedzeniem 2 posiłku, ryż brązowy 120g + kurczak 200g + olej lniany 20g + warzywa ( marchewka, cebula, czosnek, ogórek), przyjęłam 2 kapsy + 30min 2 kapsy przed obiadkiem 300g ziemniaków pieczonych + mięcho + ogórki z marchewką. Po łyknięciu tabletek po parunastu minutach trochę nieprzyjemny smak na końcu języka, ale popiłam herbatką i już normalnie. Żadnych problemów z trawieniem. Nie czułam zbytnio żadnego pobudzenia itp. choć na treningu dzisiaj spociłam się jak nigdy Mimo, że nie przyjmowałam przed treningiem, aż boję się, co będzie jak przyjmę 30 min przed

VasoFusion przyjełam ok. 30 min przed treningiem- 6 kapsów. Żadnego pobudzenia, na treningu również, ale za to bardzo przyjemne mrowienie na barkach i bicepsie dzisiaj było jak i całe popuchnięte łapy i barki, choć mniej niż np. po A.M.G., ale takie dziwne mrowienie na mięśniach było, takiego uczucia jeszcze nie doświadczyłam. Jestem ciekawe efektów przy większej dawce. W środę poleci 8 kapsów

Obecnie leże padnięta, dałam dziś sobie popalić... Od jutra znów szkoła :

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
Wiesz co, chyba uszyję strój tu u nas we Wrocławiu, gdzie szyję dla dzieciaków i dawno temu dla siebie, do tańca. Ale nie wiem, czy jest jakaś specjalistyczna pracownia do strojów fitnessowych.. Ja też nie mam jeszcze projektu, ani koloru, ale coś już się tam w głowie rodzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST AMG by Damian_619

Następny temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

WHEY premium