SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bikini Fitness 2014

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 213084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Dziękuję!!! :) :) :)



Sponsor Hi Tec Nutrition podsyła cukiereczki, jak co miesiąc ;)
Moje podstawowe produkty w okresie budowania masy mięśniowej: Hi-Anabol Gain, Whey C-6 oraz kompleks witamin i minerałów Vitamin A-Z ;)
Białko i bulk o smaku czekolady jest po prostu przepyszny! :)

Jeśli ktoś się zastanawia nad smakiem to w szczególności polecam Whey C-6 czekoladkę, truskaweczkę, wanilię, kokos, banan oraz orzech :D
Białko Whey C6 znajduje się w mojej suplementacji od ponad 2 lat i jest moim nieodłącznym kompanem w diecie ;)

Stosuje je dosłownie do wszystkiego gdzie się da. Jest mixem WPI, WPH i WPC :)
Rozpuszczalność, smak, skład, wszystko spełnia moje potrzeby, stąd mimo dziesiątek propozycji od innych firm, nadal wolę stawiać na jakość Hi Tec Nutrition
Pozdrawiam ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
bardzo dobry zestaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Przepraszam za moją mniejsza aktywność, jednak studia + obowiązki + praca, coraz więcej klientów i mam coraz mniej czasu na wszystko. Rano wstaje, gotuje i wychodzę, wracam późnym wieczorem i siedzę tylko na laptopie odpisując wszystkim, stąd ostatnie 2 tygodnie mojego życia zmieniło się o 180 stopni i pomału zamieniam się w zombie. Nie sądziłam, że tyle ludzi będzie zainteresowanych współpracą ze mną, z jednej strony bardzo mnie to cieszy, bo pozwala mi to nabierać doświadczenia i poszerzać wiedzę, ale z drugiej mam ostatni rok studiów, a jeszcze nawet tytułu pracy mgr nie wybrałam %) Stąd czasu na wszystko bardzo mało. Nawet nie wierzyłam, że będę kiedykolwiek spała po 6h dziennie %) Gdzie większość życia sypiałam po 10-12h %)

Wpis z treningu środowego pleców:

Trening pleców i łapek zrobiony perfekcyjnie. Ciężary jeszcze stosunkowo małe :P

jedyne siłowe ćwiczenia, które wykonałam to podciąganie, w którym trochę osłabłam, jednak reszta ćwiczeń dała mi popalić :)


Stosowałam umiarkowane ciężary, stosując przerwy wewnątrz serii, wraz z dropsetami. Zastosowałam również serię łączoną przy wiosłowaniu hantlą, w zestawieniu ze ściąganiem klamry jednorącz.
Trening wykonałam w godzinę, więc całkiem szybko jak na tyle ćwiczeń, jednak przerwy były dość krótkie, gdyż te ciężary, jak wspominałam nie były na tyle duże, by potrzebować ponad minutowych przerw.
Podczas treningu pleców główną uwagę przykładam, by unikać maksymalnie pracy ramion i skupić się na pracy łopatkami, czyli plecami.



PLECY
Podciąganie chwyt neutralny 3s
Ściąganie drążka do klatki 5s
SŁ Wiosłowanie hantlą + Ściąganie jednorącz klamry górnego wyciągu 4s
Ściąganie klamry do brzucha 4s
TRICEPS+BICEPS
pompki odwrotne + uginanie sztangi
prostowanie górny wyciąg + dolny wyciąg uginanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Cześć Wszystkim :)




Wczoraj wpadł trening nóg i klatki. Przy piątkowym treningu nóg skupiam się bardziej na dwójkach, czwórki też robię, ale z mniejszą intensywnością :P Przy klatce skupiam się na górnej jej części. Ciężary, tak jak ostatnio, stosunkowo małe, przerwy między seriami krótkie, tak więc trening zmieścił się w godzinkę,
ale nie oznacza to, ze trening był słaby, wręcz przeciwnie, w serie wplatałam różnego rodzaju metody treningowe, typu dropsety, trisety itd.



NOGI
Martwy ciąg siłowo 4s 8p
Wykroki 4s
Uginanie 6s
Dzień dobry 4s
Ginekolog 4s
KLATKA
Wyciskanie skos górny 6s 8p
Wyciskanie hantli skos górny 6s 10max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
forma nadal dobra sie utrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
T.Pabiniak
forma nadal dobra sie utrzymuje


Taki mój cel - ma być coraz lepsza, a nie coraz gorsza! :) Nie ma odpoczynku, muszę ciężko pracować na przyszły rok, gdyż konkurencja się nie obija :)

___________________________________________________________________

Aby świetnie wyglądać na plaży w lato zacznij dbać o formę już dziś.

Każdy chce mieć na plaży ładną tarkę na brzuchu, opalony biceps z żyłką i jędrne pośladki :)

Niestety, ale dużo osób budzi się ze snu zimowego z oponką na brzuchu, obwisłą pupą i dużymi zaniedbanymi udami. Budzą się, kiedy wychodzi pierwsze słoneczko, robi się ciepło i można zacząć chodzić w krótszych ubraniach i chwalić się swoim ciałem. Okazuje się, że jednak nie ma czym się chwalić, a wręcz trzeba się chować. W tym momencie dużo ludzi, na przełomie marca/kwietnia/maja budzi się z ręką w nocniku i chcą szybko robić formę "na lato".

Niestety, ale w tak krótkim czasie bardzo ciężko jest poprawić wygląd, szczególnie jak się nie dbało o niego przez całą zimę. Szybko to można po piwo do monopolowego biec, a nie zrobić formę ;) 2 miesiące treningów i diety jest często za mało, by nie wstydzić się swojego znikającego pępka i bojlera na brzuchu. Formę nie robi się w okresie kilku tygodniu, lecz na przestrzeni miesięcy i lat

Co radzę? Zacznij dbać o sylwetkę już dziś!

Poniedziałek - nowy tydzień, nowe wyzwania, nowe cele
Im szybciej tym lepiej

Na wiosnę będziesz żałować, że nie zacząłeś teraz
Własnie dziś jest ten wielki dzień, kiedy zaczniesz "lepić" swoją formę na wakacje. Nie jutro, nie po świętach, nie w nowym roku! Obecnie masz 7 miesięcy, nie zmarnuj ich na siedzeniu przed komputerem z pączkiem i kawą w ręce. Na pewno nie pożałujesz!

Czy trzymanie ścisłej diety i trenowanie jest aż takie trudne? Jest, ale uwierzcie, że warto :box:

Fotka z Pucharu Polski 2015, z moim małym zadkiem na czele :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Zapraszam na moją stronkę, konkurs wraz z HiTec Nutrition :)
Katarzyna Chłopecka Bikini Fitness




Trening nóg i barków za mną :) Ogromny tłok na siłowni, jednak udało się złapać ostatnią wolną sztangę, by robić przysiady :)
Obecnie wykonuję progresję liniową w każdym głównym ćwiczeniu złożonym na daną partię, w celu poprawy troszkę siły, gdyż moje mięśnie dawno nie kosztowały powtórzeń poniżej 15 reps, stąd danie nowego bodźca powinno być dobrym pomysłem. Ową progresję liniową chce wykonywać do końca mojej "masy" czyli do maja/czerwca, potem wycinam się, zobaczymy co zostaje i planujemy starty na jesień :) A jakie? Wszystko w swoim czasie :) W kraju na razie planuje jeden start ;)




Nogi

Przysiady siłowo 4s 8p
Żuraw 4s
Prostowanie 6s
HipThrust 4s

Barki

Wyciskanie hantli siedząc 4s 10p
Unoszenie sztangi do klatki 4s
Sznur tył barków 4s
Unoszenie przodem + unoszenie w bok + unoszenie w opadzie 3s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no ale czasami zeby zrobic lepsza trzeba ja troche popsuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Fajna inicjatywa z konkursem, 5 osób na Mikołajki dostanie takie prezenty, że hej!

Forma Bajka, podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
zawsze cos hitec organizuje konkursy ale mysle ze to nie jedyna niespodzianka na mikolaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST AMG by Damian_619

Następny temat

Białko Protein 80 i Hi Tec Protein

WHEY premium