SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPSY VADEMEKUM KULTURYSTY!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42557

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
a jak poprawic sile...wytrzymalosc np. gdy lewy jest slabszy od prawego bichola..i jeszcze jedna sprawa...gdy robie w oparciu o kolano,lewy biceps jest silniejsze i mniej sie meczy,z kolei rzeczy gdy robie stojac naprzemienne szybciej wysiada mi lewy a prawym moge ciagnac,dziwne nie?!wogule zauwazylem ze przy cwiczeniach w podporach prawa reke mam slabsza...a gdy robie hantlami stojac,lawke skosna,mlotkowe wtedy prawa jest silniejsza....czy spotkaliscie sie z czyms takim??czy to normalne?!moze zle cos robie??technika padla?

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a o kolano probowales robic jako pierwsze cwiczenie? moze poprostu prawa reka dostaje mocniej przez cwiczenia po dupie niz lewa (technika lepsza prawej reki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
kombinowalem...znajomy tez mowil ze to samo ma i dlatego sie zastanawiam czy cos zle..czy poprostu tak jest

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Moze to zalezy od pozycji bo jak musisz podeprzeć ramie wtedy mniejsza mozliwośc oszukania powtórzenia więc wydaje mi się ze to o to chodzi bo i ja mam podobnie jezeli chodzi o kolano i modlitewnik hantą tak ze wydaje mi się ze to moze być to dlatego ćwicze tak
-Uginanie ze sztangą
-uginanie na ławeczce skośnej
-uginanie na modlitewniku lub o udo
i tu się wyrównuje moim zdanie bo jak na skośnej zrobie 2 powtórzenia więcej lewą to na modlitewniku prawą dam rade więcej tak ze ja bym obstawiał tą opcje co wyzej napisałem!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
hm..byc moze to wlasnie technika ale staram sie robic poprawnie:) no coz..najlepiej sprawdze jeszcze o sciane to chyba najlepsza opcja zeby sie upewnic co jest grane

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Odswiezam

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-10-29 18:37:34

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Bardzo dobrze-wkoncu przeczytalem ten artykul. Sog-za caloksztalt tworczosci:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
Mój trening na bica:
1 hantle suplinacja naprzemianstronne 4x6-8
2 sztanga prosta, chwyt weższy od szerokości barków lub równy 4x6-8
3 hantele siedząc skos góra, bez suplinacji 3x6-8
4 młoty 4x6-8

wiecie co sie dzieje z bicami po takim treningu ?? masakra...
nie interesuje mnie ze powiecie ze to za dużo seri i ćwiczeń, mniej na mnie nie działa

pozdro sog

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Refresh , bice to frajerska partia

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
wydawalo mi sie ze na biceps najlepiej mniej kg...ale wiecej ruchow w serii...np 4 cwiczenia 3 seriie 12-16 ruchow.gdzies czytalem ze nie wielkosc...ale ilosc powoduje najlepszy przyrost jesli chodzi o biceps...jesli sie myle niech ktos poprawi

;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca I Trening-problem

Następny temat

pytanie

WHEY premium