SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPSY VADEMEKUM KULTURYSTY!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42554

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
mże mi się zdjae albo cos źle przeczytałem, ale napisałeś że ćwiczenia z układem rąk z przodu ciala jak i ttyłu sa n atę sma grope mięśni, czyli zewnętrzną, a tonie jest prawda, bo z tego co ja wiem to np. modlitewnik atakóje bardziej jedna stroe, a na skośnej drógą strone bicepsu, najlepszymi ćwiczeniami na biceps, które rozwjaja calośc to jest uginanie rąk ze sztangą, i podciąganie w wąskim chwycie, tk mi się zdaje z tego co pamitam jeszcze z czasów jak kupowałem gazety ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Modlitewnik moze rozwijać obydwie głowy naraz lub kazdą z nich z osobna to wszystko zalezy od sposobu trzymania sztangi!Fakt uginanie ramion stojąc to chyba najlepsze ćwiczenie które w równym stopniu angazuje obydwie głowy bicepsa!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
no i o to mi chodziło, dlatego ja uwarzam że na treningu powinno sie trenować obie gowy wewnętrzną i zwenętrzną, z naciskiem na tą słabszą, w większosci wewnetrzną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Bo tak powinno się trenować to tak jak byś zrobił przedni i środkowy akton mięśni naramiennych a o tylnym zapomniał trzeba robić wszystko nie mozna sobie powiedzieć ze mam juz rozwinięty mięsień to juz go nie musze ćwiczyć bo i z takimi wypowiedziami sie stykałem najcześciej dotyczył on nóg!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Tak, wiem Locu. To był już mój osobisty komentarz.

Master551, pozdrowienia z Lublina.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Czemu ostatni billy kidd

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
OSOBISTY.

Kurde, nie zauważyłem, że jeszcze jedną stronę zapisaliście.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
musze chyba iśc do okulisty bo niedowidze albo nie umiem czytać co gorsza sprawa by była!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
locu nie odpowiedziales jak to jest w cwiczeniu 3.

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca I Trening-problem

Następny temat

pytanie

WHEY premium