SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPSY VADEMEKUM KULTURYSTY!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42551

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no tu jest różnie- ja np. robie malo powt/chyba na bic. właśnie najmniej 6-8, góra 10/.
najlepsza radą jaka można udzielić gdy sie jeszcze nie próbowalo to sprawdzic na sobie- zrobic np. kilka cykli z 15 powt., z 10 powt. czy z 5-6 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
moglbys opisac swoje trening na bica?

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
patrzac po glosach wiele osob lubi modlitewnik, z tego co czytalem jako cwiczenie typowo izolowane lepiej sprawdza sie przy robieniu definicji niz na typowej masie, jak to z tym jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...pewnie lubia go bo weidac jak bicepsy pracują... i jak puchną- są większe niz normalnie- może dlatego.

modlitewnik przydaje się żeby w dość proporcjonalny sposób rozwinąc bicepsy, także je ukształtować- głownym ćw. na masie bedzie uginanie w staniu, jednak dobrze jest dodać jakieś drugioe nieco izolujące- najczęściej własnie to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
mam pytanko, oplaca sie mieszac w 1 treningu uninanie ramion ze sztangielkami chwytem normalnym i mlotkowym?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
racej nie jestem zwolennikiem "mlotków" -jak juz to z supinacją lepiej mi 'wchodzi"= wszystko zależy od tego rownież jakie jest to drugie ćw.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-10-27 17:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
apokalipsa -> ale bardzo czesto po sztandze ludzie daja uginanie stojac z supinacja...i co jako 3 modlitewnik? a jest sens dac np sztange stojac, modlitewnik i o kolano na koniec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
uginanie stojąc z supinacją po uginaniach także stojąc ze sztanga są wg. mnie przynajmniej wątpliwe jeżeli chodzi o sens ich wykonywania w takiej sytuacji- napewno wybrałbym wtedy modlitewnik lub - o kolano.
tych ostatnich ćwiczeń także nie ma sensu na jednym treningu wykonywać.
doszliśmy więc do takiego modelu w ktorym mamy tylko dwa ćw. na biceps- i to mysle jest wystarczające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a jest sens wykonywac uginanie sztanga stojac bez progresji ciezaru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zależy od celu- wtedy regulujesz ilościa powt.- nawet na jednym treningu- np. 8/9/10 itd., jednakże jest to b. ograniczone.
możesz także przyjąć taki model, że na jednym treningu wykonujesz pewna ilość powt. z danym ciężarem a na nastepnym przy niezmienionej ilości powt. ćwiczysz z wiekszym obciążeniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca I Trening-problem

Następny temat

pytanie

WHEY premium