SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPSY VADEMEKUM KULTURYSTY!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42549

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
To zmnień na taki trening
-uginanie ramion ze sztangielkami w uchwycie młotkowym 3x8 ( jakie partie po tym wzmocnie?)
-uginanie ramienia w podporze o udo 3x8 ( czy moge to zastosowac na modlitewniku poniewz praktyk z oparciem o udo nie mialem, i czy izolowane lepiej na koniec nie dać?)
-uginanie ze sztangą łamaną 3x8 ( slyszlalem ze najlepsze na poczatku)
to powinno pomóc poniewaz ćwiczenia na bicepsa podobnie jak i na inne trzeba zmienieć co mniejwięcej 4-6 tygodni zeby miesień się nie przyzwyczaił bo jak się przyzwyczai do ćwiczeń to wtedy wchodzi w okres stagnacji pozdro!!

Nie uraz sie co do moich pytan i opini poniewaz chcialbym byc przekonany co do 100% do moich cwiczeń. Dzieki za pomoc i pozdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
to nicech się ktoś jeszcze wypowie ja napisałęm co miałem napisać!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Grabiee dobrze myslisz, sztange na pierwszy ogien - proponowal bym progresje 10-8-8 lub 10-8-6
potem mlotki jesli juz (dobre na mase, "wydluzaja" biceps, dosyc mocno pracuje przedramie)
modlitewnik na koniec, jedna cholera czy o kolano czy modlitewnik - podobne dzialanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Dzieki za zgodnosc. CHyba wyprobuje to co mowisz pojutrze robie nowy trening na bickiem. POzdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
http://bigpaker.net/bicepsy.htm
hmmm...a gdzie podales zrodlo?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Loooooool Moim zdaniem to czysty plagiat. Trzebabylo napisac ze skopiowales to z danego zródła.

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
W rzeczy samej skopiowałęm ale czy tobie ktoś bronił a zródła nie podawałem bo nikt nie pytał a pozatym to mieszkamy w Polsce a kto nie kombinuje ten nic nie ma!!Mozecie sobie mówić co chcecie ale taka jest prawda!

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-09-05 19:38:18

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jestes zalosny... a wszystko to dla paru sogow ...
ps. widze artykul o klacie tez z tamtad skopiowales...

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-09-05 21:59:38

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
dobra to ja sie moze do tematu doloze otoz ja mam roznice w bicach nie wielka ale chcialbym ja zniwelowac to jak to zrobic szangielkami ok to jasne ale czy na tej zasadzie ze jedna sztangielke gdzie lape mam mniejsza tyrac wiecej kg a tu gdzie mam wiecej to mniej kg ?

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Popracuj nad technika. Jak potrzebujesz to zmniejsz do tego ciezary i powoli, az sie wyrowna. nie rob rzeczy w stylu dokladania ciezaru na jedna strone, czy cwiczenia tylko jednej strony, bo takie cos juz tez widzialem . Jedyne na co mozesz liczyc to TECHNIKA to moje zdanie a pozatym nigdy nie osiagniesz idealnej symetri ciała jedna strona zawsze bedzie górować nad drógą!







Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-09-29 21:17:04

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca I Trening-problem

Następny temat

pytanie

WHEY premium