SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anani/redukcja/pods. str. 43

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46474

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Ja wychodze z zalozenia, ze gorsze dni sa po to, zeby zaraz po nich przyszly te lepsze! nie wstydz sie! po tabelkach widac, ze leci pieknie wiec pewnie jest tylko czym sie chwalic!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Liczę że jutro będzie lepiej bo siłowy czeka
Ja nieśmiała jestem i rozbierać się nie lubię

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Aniu to miałaś dzień Później jest się z czego śmiać

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1645
Anani współczuje dnia! To jak zacząć tydzień wstając na nogę, która przez całą noc była zdrętwiała i dzięki temu rąbnąć o podłogę

Górskie zasady mówią: za doliną musi być góra! więc idziemy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaslabła na treningu A ile czasu przed tym treningiem jadla i co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
hmmm... jadłam kaszę jęczmienną (50 g), wieprzowinę (80 g) i surówkę z warzyw 2 godz. przed treningiem.

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te 2 godziny przed to być może za długo dla Ciebie Jeśli nie dasz rady trochę później zjeśc takiego posilku, to od tej pory zjedz jakiś owoc przed/w trakcie treningu

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-03-02 12:05:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Zwykle jadam na 1- 1,5 przed treningiem ale akurat w ten dzień mąż późno wrócił z pracy i troszkę mi się czas przedłużył od pory karmienia W takich wypadkach na przyszłość już wiem co robić Dziękuję szefowo

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Trening
Matka Boska Redukcyjna dziś dała mi mocy Biegałam między maszynami i roznosiło mnie Po machaniu na ławce stwierdziłam że mogłam brać więcej na rękę i czas wypróbować swoje maxy bo do tej pory się ich bałam. Zabrałam się więc solidnie za nuki i zwiększyłam obciążenia w prostowaniu i uginaniu nóg. Zaskoczyłam samą siebie bo w uginaniu 20 kg to była dla mnie masakra a dziś machnęłam 2x po 20 i dołożyłam do 25 w III serii. Na ginekologu nie dorzuciłam bo techniczne bym nie dała rady.
Przyłożyłam się do unoszenia sztangielek bokiem bo wyczytałam w którymś dzienniku żeby oprzeć pupsko o ścianę i sprawdzić technikę. Udało mi się bez problemu więc teraz jestem pewna że ogarnęłam te wznosy
Przy wypychani ciężaru na suwnicy wykazałam się małą ignorancją szarpałam się z wrzuceniem dodatkowego obciążenia więc przyszedł z odsieczą instruktor. Zażyczyłam sobie żeby mi wrzucił 70 kg a on uświadomił mnie że sama suwnica waży 40. I tak okazało się że wyciskałam nukami więcej niż pisałam
Przy prostowaniu ramion na wyciągu też podniosłam obciążenie. Gość który ćwiczył obok (dzwigał całe 35 kg ) stwierdził że obserwuje mnie od początku i nie chciałby mi podpaść i dostać z liścia bo podejrzewa że by się łatwo nie podniósł. Przesada! Jeszcze kiepska jestem! A tak na marginesie to dobrze że jest świadom tego żeby na mnie uważać bo mnie wkurza na maxa. Łazi za mną, zaczepia i katuje więc niech się ma na baczności
Wykroki ze sztangielkami uwielbiam a najbardziej to pieczenie pupsona Tylko zawsze mi coś pod koniec "strzyka" w kolanie...

Dobra koniec tych wywodów bo zanudzę potencjalnych czytelników i nikt już do mnie nie zajrzy

Miska 1800 kcal 130B/60T/180W
Picie: woda, herbata czarna i zielona
Warzywa: sałatka z warzyw w occie (domowa), pomidory, cebula, ogórki konserwowe
Suplementy: omega 3






Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
03.03.2012
Trening: callanetics

Miska 1800 kcal 130B/60T/180W
Picie: woda, herbata czarna i zielona
Warzywa: rzodkiewka, szczypiorek, pomidory, cebula, papryka, kapusta czerwona
Suplementy: omega 3
Troszkę popłynęłam z miską (szczególnie te kluchy na noc) ale mieliśmy z mężem 12-tą rocznicę poznania się więc uczcilismy to ulubionym spaghetti bologniese


04.03.2012
Trening: callanetics

Miska 1800 kcal 130B/60T/180W
Picie: woda, herbata czarna i zielona,kawa
Warzywa: pomidory, cebula, rzodkiewka, szczypiorek
Suplementy: omega 3








Zmieniony przez - Anani w dniu 2012-03-04 20:05:03

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moje odchudzanie :)

Następny temat

co to: Wejście na podwyższenie bokiem + odwodzenie ... ?

WHEY premium