SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anani/redukcja/pods. str. 43

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zażyczyłam sobie żeby mi wrzucił 70 kg a on uświadomił mnie że sama suwnica waży 40.

Czyli ciężar startowy, bez dodatkowego obciążenia to 40kg? Jeśli tak, to już rozumiem, dlaczego u mnie takie żenujące wartości byly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Marta czyli jaka jest prawda z tą suwnicą?

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wnioskuję z tego, co powidział CI instruktor, że wyciskając samą tylko platformę (bez zakładania cięzaru), wyciskasz już 40kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
dokładnie tak powiedział pokazał napis na suwnicy 40 kg i zdziwił się że chcę jeszcze 70 kg dorzucić

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Spóźnione gratulacje z powodu rocznicy! Najlepszego! Tęsknię za spaghetti...
Faaajnie mieć powera, zazdraszczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Azzi dziękuję bardzo Oj spaghetti to moja słabość

Trening
Nie cierpię poniedziałków na siłowni. Ludu masa z czego większość się pałęta bez konkretnego celu, część przychodzi na ploteczki co powoduje korki w przejściach i nawet nie ma gdzie przycupnąć co by spokojnie wykroki zrobić
Nogi dziś miałam słabe więc z progresu nici. Chciałam poszaleć z ciężarem na ginekologu a skończyło się tylko skurczem dupnym więc zostałam przy starych obciążeniach.
Zaszalałam za to ze sztangielkami i dobiłam w rozpiętkach i wyciskaniu do 8 kg. Gorzej w uginaniu naprzemiennym bo ciężko mi utrzymać nieruchomo nadgarstek i po kilku ruchach zaczyna boleć.
Po wszystkim ujechałam orbiego 30 min i spełniona wróciłam do domu

Miska 1800 kcal 130B/60T/180W
Picie: woda, herbata czarna i zielona
Warzywa: pomidory, cebula, papryka, kapusta kiszona, kapusta czerwona
Suplementy: omega 3
W południe włączył mi się jamochłon więc co by zabić stwora w zarodku pokroiłam czerwoną kapustę w paseczki i wcinałam jak chrupki oglądając z młodym pasjonujące przygody "Tomka i przyjaciół"





Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
Jestem pod wrażeniem siły... ja za pierwszym razem zrobiłam rozpiętki 5kg, ale każda następna próba kończyła się fiaskiem i robię na 3kg:( słabam jak goofno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Haba gdzieś była jak cię nie było? U mnie też ciężko było i zaczynałam od trójek ale powoli zobaczysz że dasz radę więcej

Mąż mnie ostatnio "wymacał" (tylko bez sprośnych myśli proszę ) i stwierdził że m. in. ręce mam "przypakowane". Rzeczywiście jak się przyjrzałam to mam twardsze

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
no widzisz, ja jestem flaczek : ) ostatnio jak się miotałam ze sztangielkami na ławeczce, ciągnąc drugą serię z tymi żałosnymi 3kg z wypiekami na twarzy, to podszedł do mnie jakiś pakero i się pyta po co ja te hantelki tak molestuję (to damska siłownia i większość kobiet leci na bieżni albo fitnessie) nie wiedziałam co odpowiedzieć i powiedziałam, że chcę umieć słoiki z ogórkami odkręcać ; ) śmichu ze mnie było co niemiara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Hahaha no i dobrze mu powiedziałaś dla niektórych karków kobieta z hantlą to ewenement dalej powszechna jest teoria że baby to tylko na aeroby... Ja tam się nie czaję i też ostatnio jednemu przygadałam bo stał i się lampił jak biorę 30 kg przy prostowaniu ramion.

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moje odchudzanie :)

Następny temat

co to: Wejście na podwyższenie bokiem + odwodzenie ... ?

WHEY premium