SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anani/redukcja/pods. str. 43

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46164

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 842 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10704
zobaczyłam podsumowanie - super efekt!! Jesteś dobrym przykładem na to, że kilogramy nie idą w parze z wyglądem - wagowo -1,6kg, a zmiana sylwetki imponująca! gratuluj!

“The greater danger for most of us is not that our aim is too high and we miss it, but
that it is too low and we reach it.”

http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Shaggah-t853178.html
dziennik konkursowy

http://www.sfd.pl/Shaggah/_redukcja-t800769.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Shaggah dziękuję bardzo

Melduję się po kilku dniach nieobecności. Niestety ale muszę się wyspowiadać z wpadek jedzeniowych. Przez 2 dni jadłam cokolwiek bo niestety ale nie miałam zdrowia ani głowy żeby ułożyć coś sensownego do jedzenia i jeszcze to przyrządzić.
W środę mój teść dostał zawału Wszystko stanęło na głowie mąż kursował między szpitalem a domem i pracą. Ja musiałam ogarnac dziecko i teściową która wpadła w jakąś depresję i nic do niej nie docierało. Z tego wszystkiego dzień później ja się pochorowałam i wymiotowałam jak kot.
Dziś jest już lepiej i ze mną i z teściem Tylko teściowa jakaś "nienormalna".

Mały, pocieszający fakt że po 9 dniach regeneracji wymiary nie poszły w górę

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo mi przykro ze względu na teścia i teściową świetnie, że już lepiej

super wiadomość,że wymiary stoją, grzeczny organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Miałaś przeżycia. Może teściowa też się "naprawi" niedługo. Trzymam kciuki i ściskam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2278
Niesamowita poprawa w wyglądzie sylwetki , GRATULUJE !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Anani, zajrzałam sobie dzisiaj do Ciebie, żeby popatrzeć na Twoje podsumowanie i zmotywować się troszkę do dalszej walki zadziałało mam nadzieję, że u Ciebie lepiej troszkę w sprawach prywatnych

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
ale pięknie ! i to w tak krótkim czasie !
gratulacje ogromne, widac, ze cięzko pracujesz, zeby tak wyglądać, figura już świetna, prosta postawa, pierś do przodu, brawo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Dziękuję wam dziewczyny za te ciepłe słowa i komplementy

Mel ja robiłam to samo tylko z podsumowaniem Asi Zawsze dawało mi powera do ćwiczeń i skutecznie zniechęcało do grzeszków jedzeniowych

Sprawy teściów powoli się klarują. Dziś przywiozłam dziadka ze szpitala. Ma dodatkowo cukrzycę i teraz to ja go będę karmić zdrową miską. Tylko teściowej ciężko wrócić do normalności...

Od wczoraj miałam zamiar ruszyć z aerobami ale jak zwykle nie udało mi się zorganizować czasowo. Machnęłam sobie callaneics.
Dziś callanetics też zaliczyłam i za chwilę mam zamiar ululać młodego i ruszyć na stadion pobiegać.

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzióbek, na ile dni ten trening ma być? I jakim sprzęciorem dysponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Marta dzięki za pamięć dot. nowego treningu
Sprawa wygląda tak: chciałabym robić trening 3x w tyg (pn, śr, pt)ale nie wiem na ile uda mi się to zrealizować bo niestety ale teraz zaczął się sezon na wzmożony ruch w pracy męża i bywa że wraca bardzo późno do domu. Dodatkowo choroba teścia pogorszyła sytuację bo w tym momencie mąż ma na głowie całą firmę (pracuje razem z ojcem).
W każdym razie będę tak kombinowała żeby jednak udawało mi się wyjść 3x w tyg. na siłownię. Po prostu może się zdarzyć że będę chodziła 3 dni pod rząd albo odwrotnie, będę miała przerwę 2-3 dni.

Jeśli chodzi o wyposażenie siłowni to na pewno brak kettebell, piłki. Brak też miejsca na robienie jakiejkolwiek wytrzymki (nawet z rozłożeniem się do planka miałam problem). Po za tym są wszystkie rodzaje ławek i do wyciskania i do brzuszków, sztangi i hantelki, sprzęt do podciągania nóg z zwisie, drążki do opuszczania, suwnice (leżąca i siedząca) do prostowania nóg, no i oczywiście wszystkie maszyny, które były wykorzystywane w dotychczasowych treningach.

I jeszcze dorzucę że jeśli chodzi o ustalenie proporcji w misce to zdecydowanie lepiej czuję się na niższych węglach nawet ze wzgl. na to że boję się strączków bo rozstrajają mój brzuch na maxa.

Z góry dziękuję!

Zasiedziałam się chyba bo po callaneticsie mam zakwasy

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moje odchudzanie :)

Następny temat

co to: Wejście na podwyższenie bokiem + odwodzenie ... ?

WHEY premium