SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anani/redukcja/pods. str. 43

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46337

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
DNT
Miska
120B/100T/100W

Warzywa:pomidory, młoda kapusta, marchewka, cebula,brokuły
Płyny: woda, kawa zbożowa,pokrzywa,
Suplementy: Omega 3, Witamina E, Wapń, Cynk, Magnez



Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Witam was dziewczyny ! z racji tego ze jestem nowa wpisuje sie pod Ania ;) teraz pytanko zalozyc swoj post ? Glownym powodem mojego pojawienia sie tutaj jest chec zrzucenia zbednych kilogramow bez silowni poniewaz mieszkam w Holandi w miasteczku gdzie nie ma zadnego salonu fitnes ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Daria opowiadaj jak ci w tej Holandii? Pusto bez ciebie na siłowni Nie ma z kim pogadać Temat załóż sobie oddzielny wtedy Moderatorki będą mogły łatwiej do ciebie dotrzeć

Pomiary
No i dvpa Wszystko stoi jak zaklęte. Chyba za bardzo się cieszyłam ze spadków w pierwszym etapie. Organizm się zbuntował i nie współpracuje. Wredniak jeden



Trening
Niesamowity power. W MC i "dzień dobry" progres, który niesamowicie mnie cieszy bo ja leszczyk jestem
Bułgar jak zwykle zmasakrował mi nuki. W II serii coś mi strzeliło w lewym kolanie więc robiłam troszkę wolniej i ostrożniej.
Po "Rusku" rozbolało mnie podbrzusze i boli do teraz. Mam wrażenie jakbym miała dostać okres. Oby Jeszcze nie zaczęłam brać Luteiny bo ciągle mam nadzieję że pojawi się naturalnie.



Miska
120B/100T/100W

Warzywa:pomidory, ogórki,brokuły, sałata masłowa
Płyny: woda, kawa zbożowa, dziurawiec
Suplementy: Omega 3, Witamina E, Wapń, Cynk, Magnez




Zmieniony przez - Anani w dniu 2012-06-11 20:18:47

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przynajmniej nie rośnie

Przeczekaj jeszcze tydzień, jak nic się nie ruszy, to tniemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Bosze jakaś ty expresowa Ja jeszcze kończę edycję a ty już odpisujesz Prawdziwa Fhurerka na straży
Oki Jak trzeba to mogę ciąć bo za węglami nie tęsknię

Szefowo a czym trzeba sobie zasłużyć żeby dostać tajną recepturę na spalacz (taki jak Ola)?



Zmieniony przez - Anani w dniu 2012-06-11 20:23:52

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ups
Poczułam się zwabiona słowem "pomiary"

Trzeba być wyrypanym po 8-10 tygodniach ostrego zapyerdolu i jechać na kaloryczności w granicach BMR. Wtedy rozważam zapodanie przedtreningówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ja Ci tego powera zazdroszczę. Chyba ciągle mam słabość po tygodniu herbacianym, bo zmachałam się dziś łokrutnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
A no pomiary poważna rzecz!
Eee tam to ja leszczyk nie mam szans na dopalacza A już miałam nadzieję że może się załapię i podgonię trochę tą moją redukcyję.

No więc przywołuję się do porządku słowami Rudej "Anka nie pyerdolić, zapyerdalać"

Azzi power był bo i wkurf był. U mnie sprawdza się takie coś idealnie. Im bardziej jestem zła tym efektywniejszy trening.

Zmieniony przez - Anani w dniu 2012-06-11 20:37:09

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
To odwrotnie niż u mnie. Mnie negatywne emocje osłabiają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Azzi u mnie zależy kiedy. Dziś akurat nerwy dodały mocy ale bywa i tak że najchętniej zamknęłabym się w pokoju i ostatnią rzeczą o jakiej wtedy myślę jest trening. Czytałam u ciebie że aktywność wyciągnęła ciebie i kilka dziewczyn z depresji. Gratuluję wam Sama wiem po sobie jakie trening może zdziałać cuda. Też jeszcze kilka miesięcy temu było ze mną kiepsko ale odkąd trafiłam tutaj zdecydowanie lepiej mi "na głowie" Idealnie będzie jeśli się w końcu wyprowadzę od teściów

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moje odchudzanie :)

Następny temat

co to: Wejście na podwyższenie bokiem + odwodzenie ... ?

WHEY premium