SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 - siła i sprawność

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Mało tego. Fajne lifty można robić bez użycia ciężaru

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
MaGor
Mało tego. Fajne lifty można robić bez użycia ciężaru


Nie do końca wiem o czym piszesz ale wiem natomiast, że jak się dobrze pospinać to nawet taką 12-stką się można zmachać przy swingach

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Ostatnio kiepskawo bywało. Duuuużo nieprzyjemnych spraw się nawarstwiło a przez to duużo stresu. Powoli się wszystko klaruje (mam nadzieję)
W związku z powyższym w zeszłym tygodniu wpadł tylko jeden trening siłowy. Zrobiłem przysiady, drążek i wyciskania. Po wyjaśnieniu się kilku rzeczy organizm poczuł, że ma luz i nastawił się na odpoczynek. Zero chęci było dzisiaj na trening. Non stop bym spał. Na dodatek staw skokowy mnie boli - nie wiem od czego. Może jakiś stan zapalny? Mimo tego jakoś się zebrałem.

Przysiady - 55kgx5, 50kgx5, 45kgx5x3
Ławka wąsko - 55kgx5, 50kgx5, 45kgx5x3
Drążek podchwyt - 6,5,4,3,3
Wznosy hantli bokiem - 3x10powt

Przysiady do dupy. Boląca kostka nie pozwalała na więcej. Reszta ok i z zapasem.

Jutro raczej wolne.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Powodzenia w rozwiązywaniu spraw, wierzę, że będzie dobrze, mało jest spraw ostatecznych.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawy załatwione = spokojna głowa = lepszy trening. Wierzę, że wszystko będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzięki Panowie

Wczoraj wieczorem odważniki w klubie.

Odważniki - wymachy jednorącz, zarzuty, wyciskania, TGU + trochę ćwiczeń na brzuch.

Dobrze się ćwiczyło. Zrobiłem kilka pressów (singli) 24-ką . Cieszę się zwłaszcza, że mam wrażenie, że 28-ka też by poszła ale nie gdybam. Ciekawą robiliśmy sekwencję: Swing->zarzut->zejście do zakroku->w zakroku press-> TGU->Swingx10. Podobało mi się. Press w pozycji zakroku wchodzi trochę ciężej no i bez mocnego spięcia brzucha nie ma szans na poprawne wykonanie. Swingi jednorącz za to jakoś kulawo wchodziły trochę.

Dzisiaj wolne.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Siłownia już dzisiaj zaliczona.

1. Martwy ciąg - 82.5x5, 75x5, 67.5x5x2
2. Ławka wąsko - 50kgx5
3a Dipsy - 3xmax
3b Biceps - 3x8powt

To tyle na dzisiaj. Przy pompkach na poręczach mocno spowolniłem fazę negatywną i od razu mniej powtórzeń. Jutro jak się wyrobie to odważniki w klubie.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
adam77
Siłownia już dzisiaj zaliczona.

1. Martwy ciąg - 82.5x5, 75x5, 67.5x5x2



Zaczynasz od dużego i idziesz w dół z ciężarem czy to kwestia zapisu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
nieraz
adam77
Siłownia już dzisiaj zaliczona.

1. Martwy ciąg - 82.5x5, 75x5, 67.5x5x2



Zaczynasz od dużego i idziesz w dół z ciężarem czy to kwestia zapisu?


Lecę normalnie serie rozgrzewkowe po 5 powt (przy końcu po 2-3 powt) aż do 5-ciu powtórzeń z maksymalnym roboczym ciężarem na dany dzień i potem seria z 90%z 5-ciu maks i kilka serii (2-5) z 80% maksa z 5-ciu powtórzeń. Rozgrzewkowych nie wpisuję po prostu.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj odważniki w klubie były.

Odważniki - wymachy, goblety, cleany, wykroki, thrustersy i coś czego być nie powinno czyli burpesy. Qrwa po co mi to do szczęścia? Pierwsza część siłowo a ostatnie 15' to trening mocno zalatujący crossszitem Rzygać mi się chciało z wysiłku na koniec, zwłaszcza, że połączenie było thrustersów, swingów i barpisów. Makabra Rozciąganie na koniec dobrze mi zrobiło.

Jutro wolne
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła po redukcji

Następny temat

Wymyki,odmyki na maxa- konkurs dla wyczynowców i zawodowców

WHEY premium