SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 - siła i sprawność

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Witajcie

Zleciały 2 miesiące ponad od ostatnich wypisek.

Regularnych treningów z konkretnym planem nie było. Za to było trochę ketli, drążka, dużo czasu spędzonego na wolnym powietrzu (Tatry, Beskidy) w postaci trekingów. Trochę roweru itd.

Ostatnio u mnie na tapecie zajęcia z odważnikami 2-3 razy w tygodniu. Chodzę jak tylko mam czas i nie żałuję Dodatkowo dochodzi czasem siłownia w postaci martwych ciągów, drążka i pompek na poręczach.

Czasami będę wpadał do swojego dziennika, żeby napisać jak idzie ale regularnie póki co ni będę wypisywał treningów bo czasu mało a z zajęć też nie wszystko pamiętam co i jak i w jakiej kolejności było.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
A gdzie chodzisz na kule? Klub jakiś? HS?

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
MaGor
A gdzie chodzisz na kule? Klub jakiś? HS?


Maciek chodzę do fitnesiarni na którą tak zawsze narzekałem Chłopaki mieli swój klub w Katowicach ale się dogadali z menago fitnesiarni, zwieźli swoje odważniki + to co było na stanie w klubie i prowadzą zajęcia. A styl? wiadomo, HS Idąc na pierwsze zajęcia miałem pewne obawy czy nie poszli w stronę jakiegoś fitnesu z odważnikami w związku z tym, że prowadzą treningi w klubie fitness ale nie. Wszystko jak należy

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
No i git

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Fajnie, że się pojawiłeś.
Wrzuć coś więcej o treningach w klubie no i jak tam Twoje parametry siłowo-wytrzymałościowe
Kettle łapałeś coraz cięższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Masz jakieś fotki z podróży ( Tatry, Beskidy ) ?

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
Fajnie, że się pojawiłeś.
Wrzuć coś więcej o treningach w klubie no i jak tam Twoje parametry siłowo-wytrzymałościowe
Kettle łapałeś coraz cięższe.


Ciężko powiedzieć, zwłaszcza, że całe lato robiłem "treningi" lekkie bo nie było sensu łapać się za jakieś plany. Teraz w zasadzie dopiero się rozkręcam a i tak ciężko z czasem mam i tak jeszcze do końca października będzie. Dużo prywatnych spraw mi się zwaliło a do tego w robocie czasem muszę posiedzieć dłużej. Na zajęcia uczęszczam póki mogę jak będzie później zobaczymy. Poszedłem na zajęcia też, żeby ktoś mi technikę korygował zwłaszcza w swingach jednorącz.

Przykładowy trening z poniedziałku wyglądał tak:

Martwy ciąg do 80kgx5x3
Zajęcia w klubie: rozgrzewka, TGU 24kg, Swingi(2HSx10+1HSx10+1HSx10)x3 -20kg, potem (1HSx1024kg+1HHighpullx1020kg+ 1Hpushpress20kg)x3 tylko, że wkolejnych seriach highpulle robiłem z 24kg, potem były jeszcze goblety które robiłem z 24kg, schłodzenie i rozciąganie.

Po takim treningu dupsko i dwugłowe bolały. Wcześniejszy trening to też były turki, wyciskania, swingi i highpulle jako przygotowanie do snatcha. Trener powiedział, że mogę przyjść na grupę zaawansowaną ale nie zawsze mi godziny pasują.

Cieszę się, że coraz lepiej mi idą swingi jednorącz z 24-ką i ogólnie coraz częściej ta 24-ka się pojawia. Przysiadów ze sztangą mi trochę brakuje ale może jak głowa odpocznie od nich to później z chęcią do nich wrócę.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
shadow78
Masz jakieś fotki z podróży ( Tatry, Beskidy ) ?


Shadow trochę mam ale wszystko póki co w RAW-ach lub na kliszy nie wywołane jeszcze. W zimie będzie czas na to Ale nie na wszystkie wyjazdy brałem aparat. Jak wiedziałem, że będzie gorąco i parno to nie brałem aparatu bo nie lubię w takich warunkach fotografować.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
E, jak w rawach lub na kliszach, to warto czekać :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
O fajnie, że znów jesteś O zdjęcia z górek i ja ładnie prosze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła po redukcji

Następny temat

Wymyki,odmyki na maxa- konkurs dla wyczynowców i zawodowców

WHEY premium