SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 - siła i sprawność

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Pompki zawsze uważałem za bardzo wartościowe ćwiczenie
Nawet dla ruchomości nadgarstków i mięśni ud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
No właśnie a ja ostatnio zaniedbałem to ćwiczenie. Bedzie więcej pompek

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiejszy trening.

Rozgrzewka - std jak ostatnimi czasy
1a. Drążek nachwyt - 6,5,4,3,3
1b. TGU - 24kg - 5/5
2. Martwy ciąg - 95kgx5
3. Press (24kgx1, 20kgx2, 16kgx3)x3
4. Armour building (Cleanx2 Pressx1 Frontsquatx3) 2x20kg x7
5. Spacer farmera - 2x32kg - 2x1'/p1'
Rozciąganie


To tyle. Uwinąłem się w godzinę ze wszystkim i się zmęczyłem trochę. Na szczęście ominął mnie szczyt frekwencji na siłce więc trening zrobiony bez utrudnień

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Pompki fajne są, tylko sprawiają wrażenie takich ... bezproduktywnych

Podobają mi się Twoje treningi. Wydają się być oparte na zasadzie, że robisz to co Ci do głowy w danym momencie wpadnie. Freestyle w najczystszej postaci

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Odnoszę takie samo wrażenie jak Szajba odnośnie treningów.
Co o pompek - od dawna planuję włączyć je do treningowego menu.. Bezskutecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Panowie co do pompek to Szajba masz rację, wydają się bezproduktywne w pewnym momencie. Jednak czasem staram się je utrudniać, nie zawsze o tym pisząc. Czasem jedna ręka jest wyżej i dalej, czasem robię z nogami na podwyższeni itd itp. Jak nie mam siły czy chce się tylko rozruszać to robię klasyczne ale np robię na maksa dokładnie z wolną fazę negatywną. Takie tam pierdoły

Co do fristajlu to jest tak, że dostosowuję swoje treningi do możliwości sprzętowych i czasowych. Jednak zasady są takie, że nie robię ćwiczeń izolowanych, staram się zachować proporcje w ćwiczeniach "pchanych" i "ciągnących" i parę innych. Przede wszystkim też nie trzymam się żadnego planu bo nie mam takich możliwości i żadnych konkretnych celów np zawody czy określony poziom BF no i odpowiada mi obecny fristajl

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Ja to nazywam treningiem intuicyjnym....


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-03-22 23:27:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
W Z O R EK
Ja to nazywam treningiem intuicyjnym....



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-03-22 23:27:03


O właśnie brakowało mi tego słowa Dobrze powiedziane

Zaległości.

Wczoraj. Piątek 24.03.2017

Bieganie - 5' trucht, 20' szybko, 10' spokojny bieg


Ciężko bo poszedłem lekko głodny. Przy szybkim tempie szybko mi ubywało energii ale jakoś powalczyłem.

Dzisiaj siłownia

Rozgrzewka - skakanka, przysiady bez obciążenia, pompki, drążek lekko, goblety, pompki
1a. Drążek nachwyt - 6,5,4,4,3
1b. TGU - 24kg - 5/5
2. 2KBFront squat 2x20kg 5x5
3. Pompki na poręczach - Progresja co 2.5kg do 10kgx5, 0Kgx7x3
4. 2KBClean (2x24kgx3 + rack carry 15m)x3/p30'' (2x20kgx6 + rack carry 15m)x3/p30''
Rozciąganie


Ciężko się ćwiczyło. Słabo przespana noc + mało żarcia i jakoś słabo szło. Plan mimo tego wykonany.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj pobiegałem.

Bieganie
15' bieg spokojny + rozgrzewka w truchcie
30' kros
10' trucht


Zmęczyłem się dzisiaj na tym krosie. Nogi jakieś takie "drewniane". Mimo wszystko fajnie było bo aura dopisywała.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coraz ładniejsza pogoda to i wybiegi pewnie będą dłuższe lub chętniej się będzie na nie wychodziło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła po redukcji

Następny temat

Wymyki,odmyki na maxa- konkurs dla wyczynowców i zawodowców

WHEY premium