SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 - siła i sprawność

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
adam77

Jutro raczej wolne. Pobiegał bym ale przy -15-stu p******e Może spacer zaliczę.
Pozdrawiam


Przy -15stu jest fajnie, jeśli nie ma wiatru, rzecz jasna.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jak dobrze biegniesz, to musi wiać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
No to pobiegałem. Na szczęście nie przy -15-stu

12.01.2017 Czwartek

Bieganie 45' - kros w kopnym śniegu. Krótko mówiąc niechcący wyszła zajezdnia.

14.01.2017 Sobota

Rozgrzewka - (skakanka x50, przysiad x10)x2, Sandbag getups - 10/10 20kg, (Goblet zsquat 12kg, drążek podchwyt x2, pompkix10, brzuchyx10)x3
1. Martwy ciąg - 95kgx5, 80kgx5
2a. Wyciskanie sztangi (ławka pozioma, wąski chwyt) - 62.5kgx5, 52.5kgx5x3
2b. Drążek nachwyt - 6,5,4,3,3,3
3. Obwód - (2Ktb rack walking lunges 2x12kgx20, 2HSwing x15 24kg pompkix10)x4
4. Ktb Snatch - 20kg - 7/7 x5 EMOM


To tyle. W wykrokach z ketlami w pozycji rack nowe doznania

Jutro może pobiegam, może popływam a może odpocznę

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
adam77
No to pobiegałem. Na szczęście nie przy -15-stu

Bieganie 45' - kros w kopnym śniegu. Krótko mówiąc niechcący wyszła zajezdnia.


Przy -15 fajnie się biega, jak nie wieje. Ja sobie chwalę ostatnie tygodnie pod względem temperatur biegowych. Ale ja zimnolubna jestem.

Głęboki ten śnieg miałeś? Jak sobie przypomnę torowanie szlaku w górach w kopnym śniegu, to bieganie w czymś podobnym wydaje mi się abstrakcyjne.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Ghorta
adam77
No to pobiegałem. Na szczęście nie przy -15-stu

Bieganie 45' - kros w kopnym śniegu. Krótko mówiąc niechcący wyszła zajezdnia.


Przy -15 fajnie się biega, jak nie wieje. Ja sobie chwalę ostatnie tygodnie pod względem temperatur biegowych. Ale ja zimnolubna jestem.

Głęboki ten śnieg miałeś? Jak sobie przypomnę torowanie szlaku w górach w kopnym śniegu, to bieganie w czymś podobnym wydaje mi się abstrakcyjne.



Generalnie jak biegałem regularnie to bieganie w takich temperaturach było ok ale jak się całą jesień w warunkach cieplarnianych trenowało a na dodatek mało to miało wspólnego z bieganiem to ciężko pierwszy trening w takim mrozie robić.

Co do śniegu to głęboki nie był ale za to rozmemłany Tak jak byś po piasku biegła.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj pobiegałem.

40' spokojny bieg

Bieg spokojny w sensie tempa bo tętno raczej wywalone w kosmos a to za sprawą dużej ilości śniegu. Mniejsza z tym, biegało się zaj**iście. Lubię taką zimę jak jest śnieg i mróz

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Jadąc na siłownię mijam firmę w której pracuję. Dzisiaj leń szeptał do ucha - "Skręcaj w lewo, do pracy, napijesz się kawy, usiądziesz. Po co się będziesz męczył?" Nie dałem się gnojowi. Jak zwykle o 6 rano sztanga i ketle więcej ważą niż normalnie, drążek jakby grubszy i ktoś mi do pasa kilka kilo przypina, itd

Rozgrzewka - skakanka, przysiady, pompki, trochę truchtu itp
1a. Thruster (ze sztangą) - do 40kg x5 (progresja co 5kg zaczynając od sztangi 15kg)
1b. Drążek podchwyt - x3powt x 6
2a. Przysiad ze sztangą (ATG) - 40kgx8x4
2b Boxjumps - x3powt x6
3. 2KB clean and press - (2x20kgx1, 2x16kgx2, 2x12kgx3)x5
4. 2KB rack carry - 2x20kg - 60mx2


To tyle. Wszystko na krótkich przerwach. Przysiady dynamicznie. Generalnie tak jak napisałem powyżej o 6 rano wszystko jest cięższe.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
e tam jakas kopia LENIA z PRAWDZIWYM LENIEM to bys nawet z domku nie wyszedl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 566 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7290
e tam jakas kopia LENIA z PRAWDZIWYM LENIEM to bys nawet z domku nie wyszedl



Dobry tekst.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
KEBUL74
e tam jakas kopia LENIA z PRAWDZIWYM LENIEM to bys nawet z domku nie wyszedl


Hmm być może był to leń zwiadowca. Ten duży i prawdziwy dopero nadejdzie

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła po redukcji

Następny temat

Wymyki,odmyki na maxa- konkurs dla wyczynowców i zawodowców

WHEY premium