SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam999 - PROJEKT MASA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25683

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
No właśnie kojarzę filmik Burneiki jak robi barki na takim skosie ;d dlatego zapytałem, zobaczymy jak Hubert oceni ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adam999
Mnie też może śmieszyć twoje 18 kilo na francuzie z nie pełną liczbą powtórzeń przy ostatniej serii.. 18stką ja robię pierwszą.


Tyle, że różnica jest taka, że ja ćwiczę z ciężarami, które stawiają mi opór, a Ty się pieścisz. To nie jest kwestia cyferek, tylko tego, że serie robocze nie powinny być robione na odwal się z obciążeniem, które nie sprawia Ci żadnych trudności (szczególnie w takich ćw. jak martwy). Progresuj śmielej, tyle mam do powiedzenia. :)



Zmieniony przez - december w dniu 2012-12-08 11:03:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Kolejny co głupotę powiedział. Mówię że ledwo robię ostatnie serie jestem czerwony jak burak ale ci dalej będą mi mówić że się pieszczę i mi się nie chce trenować.. Ehh :P.
Zawsze mi się chce bo to bardzo lubię i daję z siebie wszystko. Koniec tego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Bardzo proszę o ocenę wszystkich filmików Hubercie. Oczywiście jak będziesz miał wolną chwilę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Uginanie - supinuj do końca, do pełnego podchwytu.

Wyciskanie - za duży skos. ma to być ok 40*.
Nie widac pracy piersiowych, klatke masz schowaną i ciśniesz naramiennymi. Przedramiona mają być cały czas prostopadle do podłoża.
Nie widać, abyś sie cokolwiek zmęczył tym ciężarem. Bez sensu, marnujesz czas.

Mc tragicznie. Sztangę masz ciągnąć po nogach, niech służy jako przyrząd do depilacji. Plecy maja być proste - przed przystapieniem do ćwiczenia przyjmujesz pozycje techniczną i trzymasz ja aż do zakończenia. Nie doprostowujesz na końcu, wypchnij biodra do przodu.


Przyciąganie - podłóż coś pod stopy bo masz za krótki zakres ruchu i nie rozciągasz należycie.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-12-08 16:50:46

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-12-08 16:53:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
No mówiłem że wyciskanie na skos poszło mi w miarę lekko i na następnym zwiększam. Ale na filmiku i tak nagrana jest pierwsza seria. Potem robiłem większymi ciężarkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
NAGRYWAJ OSTATNIE SERIE

Doprawdy, pisanie pod każdą wypiską tego samego staje się z czasem meczące.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Już skończcie te gadanie, po co drążyć tyle ten temat.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rok stażu, push and pull na przełamanie stagnacji do oceny

Następny temat

spilit 4x w tygodniu

WHEY premium