SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam999 - PROJEKT MASA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Witajcie :) na wstępie chciałem powiedzieć że jestem mile zaskoczony inicjatywą trenerów Antka oraz Huberta i bardzo się cieszę że mogę wziąć udział w tym projekcie.

Coś o mnie : Jestem miły i pomocny dla wszystkich ludzi, nie gardzę innymi w żadnym wypadku, cierpliwy oraz ambitny. Uczęszczam do technikum hotelarskiego. Jestem bardzo wytrwałym sportowcem, kocham sport, nie olewam w-fu ani siłowni jak robi to 80% moich rówieśników, marzę o mocnej i dobrze zbudowanej sylwetce oraz kilku dodatkowych kilogramach. W domu trenowałem sporadycznie 2 lata (pompki, hantelki i takie różne proste ćwiczenia) dlatego jestem silniejszy od moich rówieśników nawet sporo cięższych.
W 3 miesiące przybrałem 7kg lecz nastąpiła lekka stagnacja


WIEK: 18
WZROST: 172cm

WAGA CIAŁA: 67-68,5 (rano - wieczór)
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 27,5
OBWÓD RAMIENIA: 33
OBWÓD ŁYDKI: 34,5
OBWÓD UDA: 55,5
OBWÓD BIODER:91,5
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: 86,5
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 96
OBWÓD BARKÓW: 109


Dotychczasowy trening :

3 x tyg. A/B przemiennie

A
- przysiad 5x52
- wyciskanie na lawce 5x52
- wioslowanie nachwytem do klatki sztangą 5x35
- pompki na poreczach 3x 10-8-7 (czasem obciążenie 5kg wtedy 6powt)
+
lydki lub brzuch 2-3x15-20p

B
- przysiad 5x52
- wyciskanie żołnierskie 5x30
- mc (płaska piramida) 5x - 30 , 35 , 37, 45 , 50
- drazek (podchwytem) 3 x 12-9-7 lub z obciążeniem 5kg około 7powt
+
brzuch lub lydki 2-3x15-20p




Teraz dieta. Od razu zaznaczam że nie mam ścisłej rozpisanej na każdy dzień diety, moje posiłki zmieniają się szczególnie obiad. Dlatego obiadu nie uwzględniłem w posiłku nr 4 i rozpisałem co mniej więcej codziennie jem.
Na obiad przeważnie mam : ziemniaki,kluski,ryba,kurczak,rolada wołowa,polędwice,spaghetti,gulasz,kasza,mięso mielone,kotlet + jakaś zupa i surówki.




I zdjęcia sylwetki
















Pozdrawiam wszystkich :)
Adam




Oświadczam, że jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego. Nie choruję przewlekle i w przeszłości nie miała miejsce choroba lub wypadek uniemożliwiający trening siłowy.
Jestem świadom konsekwencji i ryzyka, jakie niesie ze sobą wykonywanie ćwiczeń siłowych i nie będę wysuwał w stronę moderatorów prowadzących roszczeń w przypadku doznania jakiegokolwiek urazu podczas trwania przedsięwzięcia.





Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-11-18 21:10:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Wpis dla powiadomień, powodzenia życzę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Adam999
Teraz dieta. Od razu zaznaczam że nie mam ścisłej rozpisanej na każdy dzień diety, moje posiłki zmieniają się szczególnie obiad. Dlatego obiadu nie uwzględniłem w posiłku nr 4 i rozpisałem co mniej więcej codziennie jem.


To niestety musisz zmienić, i jest to warunek bezwzględny. Chce wiedziec dokładnie ile i co jesz kazdego dnia.

Prosiłem o zdjęcia całej sylwetki.

Robisz po 50 powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
5xliczba miałem na myśli 5 serii 5 powtórzeń po np 52 kilo.
W takim razie codziennie będę układał dietę co jadłem, jutro wieczorem wstawię uzupełnione wszystko co jadłem. Dziś na obiad akurat była 1 rolada wołowa oraz 2 małe pałeczki z kurczaka.
Całej sylwetki zrobiłem te 2 ostatnie zdjęcia "na luźno".
Co jeszcze sfotografować?

Zmieniony przez - Adam999 w dniu 2012-11-18 21:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Niech juz zostaną te zdjęcia.

trening zmienimy całkowicie, będzie zupełnie nowy bodziec dostosowany do Twoich potrzeb.

Ustaw podaż makroskładników na poziomie: białko 2,5 g, tłuszcze 1,5 g i węglowodany 5 g na kg masy.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-11-18 21:26:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Świetnie, bo po aktualnym treningu jak na razie przestałem już rosnąć :). Czekam na wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie rosniesz bo jesz za mało. Ale poprawimy to.

Wywalasz z michy szynkę, chleb tostowy. Za mało białka, z pełnowartościowych źródeł prawie w ogóle. Musisz jeść mięso, ryby, jaja. To ma byc podstawa diety. Brakuje zdrowego tłuszczu - oliwa. tran, tłuste ryby, omega 3, orzechy włoskie, jaja.
Owoce jedz rano i w okolicach treningu. Po treningu koniecznie szybkie białko - odżywka lub chude mięso.
Węgle na noc ostrożnie, aż tak chudy nie jesteś, na razie wywal z ostatniego owoce i ryż, daj w zamian pieczywo pełnoziarniste i twaróg plus źródło tłuszczu.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-11-18 21:32:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
W takim razie zajmę się układaniem diety na wyliczone :

Białko 167,5 / kg masy
Tłuszcze 100,5
Węglowodany 335
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Jutro wypada mi siłownia na godz 19. Czy powinienem jeszcze zastosować mój trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dzisiaj postaram sie ułożyć nowy plan dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Kapsułkę tranu jem codziennie z przyczyn regeneracyjnych kostki ortopeda mi polecił. Mięso też codziennie na obiad, ryba jak na razie tylko w piątek ewentualnie czasem tuńczyk w puszce. Do diety dorzucę sałatkę z pomidorów cebulki i sałaty polanej oliwą.

A boczek do jajecznicy jest okej?

Zmieniony przez - Adam999 w dniu 2012-11-18 23:05:11
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rok stażu, push and pull na przełamanie stagnacji do oceny

Następny temat

spilit 4x w tygodniu

WHEY premium