SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam999 - PROJEKT MASA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25686

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Nie mam słów do ludzi co tu piszą... piszę coś na poważnie, opowiadam swoją historię żeby coś udowodnić a tu tylko wyśmiewki i niedowierzanie.

Szkoda że w tym dzienniku nie mogę wypowiadać się tylko ja i mój mentor bo tak to ja do niczego nie dojdę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To wyładuj swój gniew na treningu i przestań już wylewac swoje żale. Dopyerdol ciężaru. Reszty nie skomentuję.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Mogłem skończyć. Ale miałem jaja.

Hubercie w takim razie proszę, napisz ile powinienem dołożyć do ciężaru jutro i w piątek na treningu abyś był zadowolony. Spróbuję, nagram filmy i zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja zadowolony?
Adam, ogarnij się. Ty to robisz dla siebie nie dla mnie.
Nie zestawiasz wypisek, nie mam wglądu na ciężary z poprzedniego tygodnia, muszę szukać. Co najmniej 5 kg w najcięższych ćwiczeniach, w lżejszych max 5 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
No to tak robię to każdy głupio komentuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Proszę, wczorajsza dieta. Od tego tygodnia zmotywowałem się już naprawdę trzymam się diety idealnie. Lecz zastanawiam się czy nie za dużo chleba?





Zmieniony przez - Adam999 w dniu 2012-12-05 18:42:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Przecież robię wypiski. Z każdego treningu. Filmiki z wczorajszego treningu dorzucę po jutrze bo teraz nie mam dostępu do aparatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Dziwi mnie tylko to, że jak na razie od mojego mentora tylko ja urosłem i przybrałem w obwodzie. Bo inni co mają super większe ciężary ode mnie to stoją w miejscu albo ich waga się zmniejsza. Z tego co widzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
skończ chwalipięto.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rok stażu, push and pull na przełamanie stagnacji do oceny

Następny temat

spilit 4x w tygodniu

WHEY premium