SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam999 - PROJEKT MASA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25690

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Gdzie boli i czy boli tylko podczas wysiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Tylko podczas ćwiczeń w okolicach uda. Hubert mówisz że za mały ciężar ale jak robiłem sztangielkami 4x15 to większego ciężaru nie da rady bo ręce bolą. Daję taki ciężar jaki jest odpowiedni do tylu serii i powtórzeń. Przecież mogę wziąć 20kg i zrobić kilka ruchów ale to nie o to chodzi :) tak robiłem 5x5. A z opadem tułowia mam problem bo zawsze byłem mało rozciągnięty od urodzenia. Z ćwiczeń siłowych w szkole miałem zawsze 5-6 punktów a z rozciągania 0 bo nie potrafię nawet podłogi dotknąć z wyprostowanymi nogami. I jeszcze mam pytanie dot. omega-3 jaki rodzaj kupić i z jakiej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
A przyciąganie ma wyglądać tak?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11424
Lepiej, ale staraj sie bardziej rozciagac w negatywie. Zobacz ten film.





Zmieniony przez - TheBill777 w dniu 2012-11-27 15:34:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Wtedy właśnie problem z garbieniem. I nie mam takich podstawek pod nogi, nie mam się o co zaprzeć. Mogę ewentualnie usiąść na ławce i na wyprostowanych nogach się opierać robić tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To się nie garb, proste. Nie masz o co sie zaprzec przy wyciągu? Na filmie widzę, że masz. Kombinuj, nie rób z siebie ofiary.

Omega 3 obojetnie w sumie, dobrze wychodza te z Olimpu gold omega 3.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-11-27 16:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
No mam się o co zaprzeć ale wtedy będę to w pozycji siedzącej z nogami wyprostowanymi robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11424
Dasz rade, nikt za Ciebie tam nie wymysli niczego, moim zdaniem lightowo da sie tam cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dalej nie wiem co to za ból dokładnie, czy to kość/mięsień/staw i co jest przyczyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3928
Ból nastąpił podczas robienia przysiadów ponieważ pewien starszy "ekspert" powiedział mi że stopy w przysiadzie powinienem mieć ułożone równolegle. Robiłem tak 2 treningi i wystąpił ból. Zrobiłem wtedy tydzień przerwy i spróbowałem znowu lecz ból nadal trzyma.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rok stażu, push and pull na przełamanie stagnacji do oceny

Następny temat

spilit 4x w tygodniu

WHEY premium