SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Absurdy. Teksty z waszych siłowni- Co was zwaliło z nóg :)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
filmik miazga :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2394
pytanie mojego brata do mnie i do kumpla:
po co wy robicie ten martwy ciag itd? przeciez od tego testosteron rosnie i wylysiejecie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
filmik rewelacja, chciałbym popracowac na takiej siłce jednym słowem praca to byłby istny cyrk ) Koleś który pomagał przy wyciskaniu trzeba przyznać ma chłopak mocny biceps :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 521 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9718
W Polsce są takie siłownie. Ja niestety skusiłem się po promocji na 2 miesiące "bananowej' siłowni.
Widziałem ludzi w czepkach na bieżni, kolesia w zielonych kaloszach na płaskiej i super asekurację: jeden wyciska a drugi stoi bokiem i robi takie skłony do prawej nogi a jednocześnie prawą ręką pomaga ciągnąć sztangę tamtemu.
Widziałem także kolesia, który nakładał sobie krążki 25 kg, zdejmował sztangę, ściągał ją powoli do klaty po czym zrzucał krążki bo już nie mógł wycisnąć, później znowu zakładał i tak 5 razy. Jak do niego podszedłem z pytaniem czy mu pomóc to mówił, że nie potrzebuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 521 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9718
U mnie na siłowni już tej normalnej był kiedyś koleś, który przychodził 3 razy w tyg robić tylko bica na 15 minut. Zapłacił za karnet 150 zł i jak ktoś mu mówił, że robi źle to on mówił, że zapłacił i będzie robił to co chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
U mnie na siłce, jakieś 2 tygodnie temu:

Typ A: Chyba powinienem brać jakieś białko, nigdy jeszcze nie próbowałem.
Typ B: Możesz kupić takie i takie ale pamiętaj, że białko jest na rzeźbę.
Typ A: A, to ja nie chcę.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Świetny temat. Ja od siebie polecam cały ten temat a zwłaszcza wypowiedzi użytkownika anis17 https://www.sfd.pl/trening_na_klate_-t827649.html
A tak jeszcze merytorycznie trochę BodyLine a nie sądzisz że taka zmiana zakresu powtórzeń, spowoduje rozwój tych zaniedbanych włókien mięśniowych i poprzez to sprawi że człowiekowi będzie się wydawało, że właśnie ten zakres powtórzeń jest najodpowiedniejszy, a to po prostu efekt naprawienia przeszłego zaniedbania. Tak więc jak dla mnie to albo badanie na stosunek włókien wolno i szybkokurczliwych, choć wiem że to raczej pobożne życzenie, albo częstsze eksperymentowanie z zakresami powtórzeń.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18861


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 108 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21661
Koleś na ostatnim filmiku mega;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Widze, ze gowno sie znacie. To cwiczenie nazywa sie mono-wycisk.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Probki MD

Następny temat

GOLDEN LION - Listopadowa promocja na start !!

WHEY premium