SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Absurdy. Teksty z waszych siłowni- Co was zwaliło z nóg :)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Szczerze mówiąc, dla mnie też przedtreningówki o syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nawet kawa bee, zwłaszcza że jej nienawidzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7918
Ostatnio rozmawiałem z typem z siłki który robi cykl na gainerze i witaminie C
wytłumaczcie mi, czy ja jestem 100 lata za murzynami i nie czytałem nowego mens health`a?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja tam mam prenumerate, żeby nadążać za nowinkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
OOO tak i mi się chyba prenumerata przyda ) a co do gościa z siłki i jego wymachów to wiem chyba skąd sie wziął :)! Za pewne z tych wczasów co było napisane powyżej..... chyba skocze na ten płatny oświęcim )

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ten gosc byl wlascicielem silowni, ktory nie wiedzial jak sie poprawnie wyciska poziomo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Noi jak zawsze mowie czego to mozna sie dowiedziec na silowni:)

Ostatnio jeden z trenujacych w dodatku kiedys gdzies tam startowal mowi mi:
Sluchaj ja po kazdym treningu widze zmianyw kazdym moim wloknie miesniowym. jesli ktos kto trenuje tego nie dostrzega to nie ma pojecia o trenowaniu. po czym rozpoczal kolejne przedstawienieprzed lustrem w 3 godzinie swojego treningu....
Wygladajac tak samo jak miesiac dwa i trzy wczesniej
ehhhhhh

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Autosugestia to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Może ma dobry wzrok!

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Probki MD

Następny temat

GOLDEN LION - Listopadowa promocja na start !!

WHEY premium