SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Absurdy. Teksty z waszych siłowni- Co was zwaliło z nóg :)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ekhm, ja w poniedziałek mam nogi To jest właśnie dobre, wszystkie prasy czy suwnice do dyspozycji, a tamci w kolejce do WL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
u mnie ławka zawsze zajęta, niezaleznie od dnia tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
No a dziwisz się, jak pewnie masz jedną do wszystkiego ) Nie no żartuje oczywiście! Bo ławka to podstawa połowa tak pewnie uważa nawet przy nogach trzeba się dobrze rozgrzać na płaskiej )

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Tak ostro pompują te klaty, że połowa z nich to SUCHOKLATESY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wyciskanie na płasko, więc klata również płasko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
bo jak zrobisz troche skos to już robisz barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
a jak hantlami to już są rozpiętki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2403
zrob na skosie w dol i powiedza ze pewnie cwiczyc doplyw krwi do mozgu zeby go spompowac,a co do tekstow to mnie rozbawil kumpel kiedy powiedzialem mu ze niepotrzebne mi sa narazie odzywki(po tym jak mnie zapytal czy cos biore) bo mam dobra szame a on stwierdzil ze na samej diecie daleko nie dojade... wiem ze nie jest to smieszne a raczej tragiczne ale rozbawil mnie calkowicie tym bardziej ze sam wydal pare stowek na odzywki chodzac na silownie moze okolo 3 max 4 tygodni.

To Dopiero Początek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No, tak jak do mnie typ podbił w piątek: "ja już na rzeźbę - mam spalacze, hmb, węgle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
To na pewno HMB i cukier mu pomoże w spalaniu )
a może chodziło mu jeszcze o zapalniczkę bo będzie wytapiał tłuszcz )

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Probki MD

Następny temat

GOLDEN LION - Listopadowa promocja na start !!

WHEY premium