SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Absurdy. Teksty z waszych siłowni- Co was zwaliło z nóg :)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja widziałem jak koksy zakładają do tego pas. Niektórzy twierdzą, że zapobiega to wypychaniu maćka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
Chłopaki po 20cm w łapce robią full trening na klatę czyli we wszystkim do załamania mięśniowego (płaska, górny skos dolny skos i rozpiętki) i na końcu każdego ćwiczenia kilka powtórzeń wspomaganych tekst "następny trening klaty robimy za dwa tygodnie"

Na siłownie gdzie chodzę to nieliczni robią rozgrzewkę przed treningiem a po treningu to chyba tylko ja się rozciągam, przez momoment się zastanawiałem czy ze mną jest coś nie tak
Po pas też każy idzie na recepcje ale tylko do przysiadów i ciągów, nie ważne czy na sztandze 10kg czy 100kg.

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Ciesz się, że tylko do takich ćwiczeń ja znam takich co pas zakładają do treningu brzucha np licząc chyba ze sadło które tam jest przeniesie się nieco wyżej )

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1356
To i ja opowiem pewną historię. Na siłowni zjawiło się dwóch kolesi, widać że pierwszy raz siłownie na oczy widzieli. Akurat mega dzik robił martwy ciąg i miał założony pas. Tych dwóch kolesi rozglądali się po tej siłowni z niepewnością, chodzili, dotykali sprzętu nic nie robiąc. I tak wkońcu zaczęli obserwować tego gościa od martwego więc zrobili tak jak on: nałożyli sobie pasy i.............poszli jeżdzić na rowerkach:D więcej już ich na siłowni nie było:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Bo z siłownią jest jak z muzeum przychodzisz i oglądasz eksponaty podziwiasz i zastanawiasz się czemu ty tak nie mozesz. Zazwyczaj tłumaczenie wygląda tak: Bo ja to nie mam genetyki do cwiczenia :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Moim zdaniem kiepskie pasy na tej silowni sa - jak nic dzieki nim nie uroslo na drugi dzien tzn ze trzeba isc na inna silke

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
Nie ma się co dziwić, żeby były rezultaty to trzeba minimum 5miesięcy chodzić i jeść no i najważniejsze nie wchodzić na siłkę bez dobrego pasa bo kręgosłup się skurczy
1

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
ja przy wiekszych ciezarach i mostkowaniu zakladam pas na plaskiej nie widze w tym nic dziwnego a to ze dzieciak zalozy 30 kg na sztange i pas to ujdzie ale do treningu brzucha sie jeszcze nie spotkalem :D

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
1."Jak sie ma zakwasy to sie powinno cwiczyc jeszcze bardziej zeby miesnie rosly."- za nic nie moglem go przekonac ze miesnie rosna podczas odpoczynku a w ten sposob tylko nasila katabolizm
2."Dzisiaj zjadlem 2 schabowe, kilka galaretek, 3 bulki, 5 parowek i w ogole wszystko co mam w szafkach."- nie ma to jak dobra dieta.
3. "Wez no mi doradz jakas odzywke od ktorej w miesiac przytyje z 10 kg"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wczoraj widzialem pas zalozony do szrugsow

4mass :
2 - mogles polecic wypicie wody po parowkach - mega anabolik!
3 - jaki problem? pierwszy lepszy gainer w dawkach po 500g dziennie

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Probki MD

Następny temat

GOLDEN LION - Listopadowa promocja na start !!

WHEY premium