SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Absurdy. Teksty z waszych siłowni- Co was zwaliło z nóg :)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438


Ale nie to jest najbardziej irytujące. Otóż największą frustrację wywołuje we mnie 75% użytkowników maszyny TechnoGym-a nazywanej Wavem. Wygląda mniej więcej tak, dla niewtajemniczonych a ruch wykonywany jest na zasadzie podobnej jak jazda na łyżwach, czyli nogi "rozsuwają się" na przemian po półkolu w jedną i drugą stronę lekko do tyłu.
W czym rzecz - otóż na bieżni, rowerze, elipsie nie da się oszukać ruchu gdyż zakres jest bardzo kreślony. Tutaj jednak maszyna nie jest w stanie zweryfikować czy ruch był pełen, tzn do ograniczenia na tylym zakresie półkola, czy też był krótszy. Większe obciążenie = mniejszy opór, czyli w teorii powinno się szybciej wymachiwać nogami. Ale nie.
NIE!!!
To chyba zbyt trudne zrozumieć,że spalone kalorie (tak tak, przecież tylko po to się wchodzi na to urządzenie!!! ) liczone są od pełnego zakresu ruchu...
3/4 użytkowników ustawia sobie MAX i robią mikrokroczki kilkucentymetrowe w moich oczach przypominające epileptyczne podrygi niedobitego na rykowisku zwierzęcia. Estetyka podsakujących (przeważnie nieapetycznych) pośladków w takich podskokach jest doprawy zatrważająca, nie mówiąc już o fakcie eksploatacji linek i naciągów maszyny.
Oczywiście podrygujący klient schodzi po godzinie w poczuciu spalenia 10.000 kcal a ja dostaję ataku frustracji względem IQ delikwenta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
przypomniałaś mi niektóre osoby trenujące w podobny sposób na steperze.
Lub bieżnia kąt nachylenia max mało uchwytów nie wyrwą od trzymania się ale kalorie lecą setkami :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
Dlatego ja zamykam oczy i staram się tego nie widzieć. Dopiero niedawno zrozumiałam dlaczego na nowoczesnych siłowniach jest tak dużo maszyn ....bo ich klienci na wolnych ciężarach robią sobie krzywdę, a nie każdy chce wydać pieniądze na trenera

IFBB Amateur Bodybuilder
Katarzyna Woś
www.katarzynawos.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
Więc kiedy widzę jakiegoś patałacha co robi jakieś bzdury, spokojnie sobie tłumaczę że to napewno specjalnie ...wtedy bez żadnych emocji kontynułuję swój trening
Olimpio polecam gorąco

IFBB Amateur Bodybuilder
Katarzyna Woś
www.katarzynawos.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Największym problemem jest to, że to jedna jedyna siłownia w Toruniu, w której panują cywilizowane warunki sanitarno - epidemiologiczne , która jest otwarta w dogodnych godzinach (6-22) i gdzie jest w miarę kulturalnie. Brak konkurencji która byłaby "badziej trendy" powoduje niestety mieszankę wybuchową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
a "EFEKT TORUŃ to która siłownia spośród tych które wymieniłaś?

IFBB Amateur Bodybuilder
Katarzyna Woś
www.katarzynawos.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
w Krakowie w aqua parku w szatni rozmawia 2 kolesi
jeden z 50cm w ręce drugi normalny:)
i ten duży tekst taki wali:
nie no omijaj xpadna tam podobno do tych starych dawali dece to ch.. wi co teraz tam ładują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Kasiu Efekt nalezałby do kategorii 1a ale nie został ujęty, gdyż mówiłam o klubach typowo komercyjnych a nie klubach dla zawodowców. Oczywistym się wydaje,że nikt z osób zajmujących się tym sportem zawodowo nie poszedłby do tych siłowni o których wspomniałam, bo prędzej skonałby na zawał z nerwów i bezsilności niż by zdziałał jakikolwiek trening.
Mieliśmy kilka dobrych siłowni, wieloletnich i z dobra reputacją. Ale miasto zadbało o brak dofinansowań i straciliśmy Fitness ze Skarpy i jedną miłą siłownię w centrum.
No i mamy to co mamy... ;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
u mnie jeden koks ktory szuka zaczepki zawsze do kazdego mowi :
SRAM WASZYM MATKOM W CIPE, RYJA I ODBYT"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1625
I jeszcze go nie zabili ? To same ****y u was na siłowni widze ćwiczą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Probki MD

Następny temat

GOLDEN LION - Listopadowa promocja na start !!

WHEY premium