SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownie w toruniu

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32307

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 386 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8604
arpol jest rewelacyjny i najlepsza siłownia według mnie w toruniu , co do bema z tego co sie orientuje siłownia uniwersytecka na ulicy sieńkiewicza sprzet odlschoolowy do dyspozycjii sala z matami cenowo nie wiemjak wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
jakie ceny w arpolu?

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
normalny karnet - nieograniczona ilość wejść - 130zl (dla studentów 104zł)

karnet do godziny 15 jest tańszy ale nie pamietam ile

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
a na jakiej ulicy na rubinkowie jest siłka efektus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
to nie jest zle z tym arpolem jesli chodzi o cene jeszcze do zniesienia, a jak jesli chodzi o wyposazenie? Darek ja aktualnie korzystalem z efektusa i po pierwsze znajduje sie na starowce a po 2 nie polecam... Sam mieszkam na rubinkowie i z tego co sie orientuje to nie ma zadnej silki ale moge sie mylic. tak wiec pozostaje sprawdzic arpol,pozdro

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
na rubinkowie jest siłka obok obi, nie bylem tam, ale podobno hardcorowe warunki

w arpolu masz full osprzęt - dużo hantli i wolnych ciężarów. maszyny do wszystkiego tez sa

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
Arpol



Godziny otwarcia:



poniedziałek - piątek: 9.00 - 22.00, sobota: 9.00 - 16.00

Cennik:
przed godz. 15.00
# bilet - 11zł
# karnet 10 wejść - 80zł
# karnet miesięczny- 100zł
# karnet kwartalny - 250zł
cały dzień
# bilet - 13zł
# karnet 10 wejść - 90zł
# karnet miesięczny- 120zł
# karnet kwartalny - 300zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
witam,
do lutego zlikwidowany zostanie efektus początkowo miał być przeniesiony do innego budynku na tej samej ulicy, ale nie wyszło szkoda by to była ostatnia w miarę tania siłownia w centrum teraz pozostaje tylko arpol z powyższego postu czytam że trochę drogi, jest też ewa na morcinka i tu moje pytanie czy ktoś orientuje sie w cenach karnetów, lub zna jakieś inne siłownie w okolicy starówka/mokre które są czynne od rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
siemanko, tak sie sklada ze przeprowadxzam sie na odrodzenia i poszukuje silki w poblizu, zebym nie musial dojezdzac... Z tego co sie orientowalem to chyba "ewa" bedzie najblizej... Ale nie mam zadnej wiedzy o tej silce moze ktos sie wypowiedziec? Jak wyglada sprawa z wolnymi ciezarami i sprzetem typu laweczki, hantle itp. czy tez moze jest to typowy fitness club skierowany do plci pieknej? Jwali ktos sie orienuje z cenami to rowniez prosze o info, bo w toruniu vede za 2 tyg. i nie mam jak tam podejsc. interesuje mnie karnet bez ograniczen...

prosze o pomoc i z gory dziekuje

pozdrawiam
V

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 486 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16515
u Ewy pakuje mój kumpel spytam sie go dokładniej co i jak ale mówił ze jest tam spoko za 13 wejśc płaci 70 zł

Szerokości

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Toruń-sklepy z odżywkami

Następny temat

Sztuki walki we Włocławku

WHEY premium