SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Absurdy. Teksty z waszych siłowni- Co was zwaliło z nóg :)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
Pytam typka na siłce czemu on nigdy nie pije wody , ten do mnie, że on robi suchy mięsień to nie będzie pił wody na treningu:D

Zmieniony przez - mlodyW w dniu 2011-12-14 17:56:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ostatnio koks się mnie pyta.
- Czemu robisz takie ćwiczenia? (przysiady, push press czyli ciężkie podstawy, trening FBW) Ja takie coś robiłem jak skok wzwyż trenowałem. - facepalm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Mało kto docenia podstawy,a większość nie jest na etapie splitu,który wykonuje +95% ćwiczących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Co zrobisz, taki naród
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Nie zastanawia was dlaczego znakomita większość bywalców siłowni i to zarówno początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych trenuje splitem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprawa miała miejsce jakieś 7 lat temu może i 9 , siłownia -mordownia w mieście Łodzi na Dąbrowie robię swoje ... a obok rozmawia kilku malców smarkatych o planach na kolejne "cykle" 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1) to co w końcu kupiłeś
2) gainera jedynkę
1) ja słyszałem że dwójka jest lepsza
2) a ja tam gdzieś wyczytałem że dwójka jest na odchudzanie itp i że jedynkę trzeba na masę ....
i tak pieprzą i prawie się pokłócili a na sali sporo osób każdy sapie nad swoim żelazem i takie faflowanie przeszkadza , w końcu jeden byk sie wkur...podchodzi i pyta czy oni w ogóle mają KVRVA pojęcie co to jest ten gajner ? a oni o dziwo zaczynają mu tłumaczyć i tak to umnie zrobili że kazał im sp*****lać i co i sp******ili ...
tyle lat minęło a ja wciąż zachodzę w głowę co to jest gajner jedynak i czym się różni od gajnera dwójki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Może jedynka i dwójka to ich slang jakiś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie ma edycji...
Ja preferuję FBW. Fajnie się ćwiczy i lepszy czas niż przy splicie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
FBW jest o tyle dobry, że nadaje się zarówno dla początkujących jak i dla średniozaawansowanych i zaawansowanych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Probki MD

Następny temat

GOLDEN LION - Listopadowa promocja na start !!

WHEY premium