SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na klate

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
cześć , ćwicze na siłowni juz ponad pół roku , ćwicze amatorsko , chciałbym was prosić o jakiś dobry układ treningu na klate :) klatka powoli mi sie rzeźbi , ale to bardzo powoli , podajcie trening , który mógłby to przyspieszyc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32316
Ankieta!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2542
Jeśli chcesz trenować z priorytetem to daj ćwiczenia na tą partię na sam początek. Poza tym dobrze zrobisz jeśli wypełnisz ankietę i zarzucisz aktualny plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Na pewno nie katuj klaty , rób z 12serii na klatę w 3-4 ćwiczeniach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
ale czemu ma nie katować jak chce miec twarda klate i cala w kablach , tak jak ja mialem kiedys pare lat temu to moge mu polecic cos , : 10 seri 20 kg obciążenia , na lawce poziomej po 25-35 powtórzeń caly czas na wdechu ile pluca wytrzymają : możesz zarzucic aakg 3-4tabsy i l-carnityne z 2 tabsy przed treningiem , po bcaa , zobaczysz po miesiącu tylko to trzrzeba robic 3 - 4 raz y w tygodniu , jak sie zdecydujesz to napisz i wstaw fotki po miesiącu :) chyba ze chcez mase robic to napewno nie dobry trening ale jak miec na wdechy duża to może byc .. wytestowalem na sobie ladne pare lat temu

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
i efekt utrzymal sie do niedawana dopiero jak przytylem z 75 do 105 to troche mi sie zalala , ale tak to bice mialem zalane nogi to juz wogole a klata nadal na twardo hehe :)

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2542
ANIS17

Jeśli koniecznie chcesz aby ktoś sobie zrobił krzywdę albo stracił swój czas to zacznij od siebie.


Rafał wrzuć swój plan i ankietę bo trzeba wszystko przeglądnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
mobile32

jak ktos moze zrobic sobie krzywde tak malym cieżarem ?? hehe
ja tylko powiedzialem jak ja cwiczylem i serio mowie efekt byl , nie mam zamiaru tutaj nikogo oszukiwać ( w moim przypadku pomoglo ) ale jak w jego nie może pomóc skoro tak twierdzisz to sorawa za wprwadzanie w błąd pozdro..

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2542
"caly czas na wdechu ile pluca wytrzymają"
"możesz zarzucic aakg 3-4tabsy i l-carnityne z 2 tabsy przed treningiem , po bcaa"
"fotki po miesiącu"
"25-35 powtórzeń"

Po pierwsze żadna rada nie ma praktycznego zastosowania, po drugie ona ma pół roku stażu. W kulturystyce naturalnej masę mięśniową buduje się 6-8 lat a potem coś rzeźbi. Wytworzenie połączeń nerwowych zanim masa zacznie rosnąć to przynajmniej 6 miesięcy treningu. Co wy chcecie rzeźbić na obecnym etapie? Kości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Rafał nie słuchaj ANIS17 bo przez katowanie przetrenujesz się i polecisz w 2stronę , na pewno nie będziesz piękniejszy ani zdrowszy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
nie wydaje mi sie żeby sie przetrenowal jak bedzie odpowniedni jadł to raz a dwa , moze i nie bedzie piekniejszy z tego co podejzewam chłopak twarda klatke chce miec.. dopowiem raz kiepsko to wyglada bo tylko na wdechu klatka sie duza robi i fajnie wyglada 2 nie jest proporcjonalna do reszty ciala ( wyrzezbiona klata a nogi grube a na brzuchu opona bardzo kiepsko wyglada ) i ostatnie to trening raczej dla kogos kto chce miec wytrzymala klate ale tylko na jednym poziomie bo w sile praktycznie nic nie idzie w mase tez nie tylko klata staje sie wyrzezbiona i przyzwyczaja sie do 35 powtorzen danym ciezarem i to jest bardzo niekorzystne :/ wiem bo sam tak robilem wienc nie polecam takiego trybu rzezbienia klaty..

hu* z potencją liczy się masa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do sprawdzenia

Następny temat

fbw czy split

WHEY premium