SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50/50 TEST - Lady M - Flyweight, baby!

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Tomek, to jest grupa mieszana Ja trenowałam z chłopakiem, który ma podobny staż jak ja, natomiast ten mały chłopczyk nie wiem, ile chodzi, ale raczej jeszcze mało umie

Sis, a powiem Ci, że na razie - tfu! tfu! - nadspodziewanie dobrze Zakładanie mi trójkątów praktycznie bezbolesne, a pamiętam jak jeszcze jakiś czas temu klepałam zanim mi technikę dopinano i zwijałam sie z bólu.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W weekend podsunę Ci kilka ćwiczeń rodem z brazylijskiej szkoły do wykonywania w domu - takie 15 minut, które powinny Ci pomóc 'bazę' poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Martucca

I ja po proszę bardzo z chęcią zobaczę i przetestuję , każdy odrobinek wiedzy droższy od złota przemijającego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To na maila wyślę, w sobotę najpewniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Dziękuję bardzo Jakby co się przypomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martini myśle że w tym video na pewno coś dla siebie znajdziesz



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508
rakhu dobre video
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
28.02.2013



1574kcal, 156g (40%) białko, 36g (21%) tłuszcze, 157g (40%) węglowodany

1. jaja, żurawina suszona, cynamon, banan
2. ser twarogowy półtłusty, sałata lodowa, pomidor, papryka
3. kurak, ryż brązowy, mix warzyw
4. whey, mleko, musli, truskawki
5. whey + pół godziny później jabłko



Suple IHS: whey x2, BCAA 10 piguł, Burn&Shape 3caps, High Kick
Suple pozostałe: ZMA, wit. D, potas, magnez, mutipack, tran



TRENING: MMA

- rozgrzewka
- low kick + blok, na zmianę
- jedna osoba kopie low kick, druga blokuje i od razu oddaje lewy prosty + prawy prosty + prawy high kick
- jedna osoba kopie low kick, druga go wyłapuje i obala
- jedna osoba kopie low kick, drugi wchodzi w tempo w nogi i obala
- rozciąganie



1. Dziś miałam bardzo krótki trening, 45min. Trener zrobił długie sparingi, więc się zawinęłam wcześniej, skoro na razie i tak nie sparuję.
2. Cały dzień byłam rozkojarzona i padnięta, więc przed treningiem zapodałam sobie High Kick. I nie kopnął mnie jak zazwyczaj, nie czułam swędzenia w dłoniach - co dało mi do myślenia, że pewnie bez wspomagania padłabym w połowie rozgrzewki
3. I nie wiem, o co chodzi, ale boli mnie lewa ręka, cały bark plus ramię Sierpów za bardzo nie mogłam uderzać. Najgorsze, że nie wiem, od czego mi sie tak porobiło

=================================================
Martunia: czekam zatem

Seba: dzięki! Tylko jeszcze muszę rozkminić, jak to mam robić na podłodze, żeby sobie pleców za bardzo nie poharatać, bo niestety maty w domu nie mam

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433


Czemu ja Cię znalazłam dopiero teraz, przez przypadek na dodatek?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
3. I nie wiem, o co chodzi, ale boli mnie lewa ręka, cały bark plus ramię Sierpów za bardzo nie mogłam uderzać. Najgorsze, że nie wiem, od czego mi sie tak porobiło

a to nie ta od szczepionki ??

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPAM POST tu jest Show Time vol2 !!

Następny temat

WSPOLNY TRENING W FUTUREBODY

WHEY premium