SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50/50 TEST - Lady M - Flyweight, baby!

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508
A ja smakoszem czekolady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ładna wypiska, zmotywowałaś mnie do sporządzenia swojej jak Ty znalazłaś czas, to i ja znajdę. aha i nie za mało tłusczu masz w diecie? ja np na takich niskich tłuszczach zaraz bym wysiadła hormonalnie.. no ale może Tobie to służy. uważaj, w każdym razie radzę ze 2 łyżki oliwy tu wstawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Chłopaki, ja normalnie białko czekoladowe to bym nosem wciągała Ale mam dość specyficzny smak, widać to po prostu musze bardziej rozpuszczać

Marta, dietę mam wg wytycznych Martuccy, na razie ciągnę nią 4 tydzień i jest ok. Tak jak pisałam - nie wykluczam, ze w trakcie testu trochę przemebluję założenia, choćby na 3-4 tygodnie, żeby organizm trochę odpoczął.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
Super, że w końcu ruszył test

Na pewno będę zaglądać

Zmieniony przez - princessa1 w dniu 2013-02-12 08:59:56

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fitunia
aha i nie za mało tłusczu masz w diecie? ja np na takich niskich tłuszczach zaraz bym wysiadła hormonalnie.. no ale może Tobie to służy. uważaj, w każdym razie radzę ze 2 łyżki oliwy tu wstawić


Marta ma zbić wagę do konkretnych wartości. Dla laika i wiecznej odchudzaczki 2, 3 czy 5kg to nic. Dla pro przy takiej aktywności, a do tego niskim %BF jest to ogromnym wyzwaniem, bo podkręcić aktywności się już nie da, cięcia z ww byłby idiotyzmem, a trzeba też brać pod uwagę fakt, że nie chodzi tutaj o ordynarne odwodnienie, ale też o estetykę sylwetki. Stąd trzeba się pomęczyć i manipulować rozkładem, a nie po prostu obcinać kalorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508

Lady M
11.02.2013



Micha:
1564kcal, 144g (37%) białko, 28g (16%) tłuszcze, 184g (47%) węglowodany
(od razu zaznaczam, że nie liczę żadnych warzyw)

1. omlet z 3 jaj, żurawina suszona, banan, cynamon
2. cyc kurzy, papryka zielona, ogórek
3. cyc kurzy, ryż brązowy, mix warzyw
4. płatki owsiane, whey, rodzynki
5. whey, jabłko, mandarynka




Suple IHS: whey x2, BCAA 2x3 caps
Suple pozostałe: o3, ZMA, Aspargin, wit. D




TRENING: muay thai

- rozgrzewka
- techniki boksersko-kopane na tarczach, w seriach po 50
- aeroby
- rozciąganie

=======================================
Na razie nie nadaje się do sparingów itd, więc pozostaje mi tylko tłuczenie w tarcze Za to mój lewy profil budzi żywe zainteresowanie, gdyż modne w tym sezonie kolory fioletu i granatu tam się uwidoczniły

Co do białka czekoladowego IHS mam jeden komentarz: Dżizaaaaaas, jakie to słodkie Chyba będę rozpuszczać porcję w 500ml wody, bo nie wyobrażam sobie, jak inaczej mam 2kg tego opchnąć





Zmieniony przez - Lady M w dniu 2013-02-11 21:41:14



Lepiej?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
12.02.2013



1541kcal, 137g (36%) białko, 31g (18%) tłuszcze, 173g (45%) węglowodany

1. jaja, żurawina suszona, cynamon, banan
2. cyc kurzy, papryka zielona, ogórek
3. cyc kurzy, ryż brązowy, korniszony
4. twarożek z orzechami Pilos, chleb żytni z ziarnami, jabłko
5. baton Master Bar
6. whey



Suple IHS: whey, BCAA 2x3 caps
Suple pozostałe: ZMA, o3, wit. D, Aspargin



TRENING: MMA

- rozgrzewka
- wejścia w nogi z obaleniem (4 warianty)
- mataleo po obaleniu
- low-kicki z blokiem
- prawy prosty + lewy sierp + prawy low-kick
- sparingi w stójce: 1 na luzie
- zamiast sparingów w parterze: skakanka + rozciąganie



1. nienawidzę sparować w moim kasku - niby chroni mi twarzoczaszkę, ale nic w nim kuźwa nie widzę Taki mam ---> http://www.daniken.com.pl/grafiki/powiekszenia/5008.JPG
2. jak już dojdę do pozycji do obalenia, to w zasadzie z jej wykończeniem nie mam już większych problemów

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Toż to hełm rycerza jedi a nie kask, nie dziwie sie że niewygodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem, czy to Cię, Martuś, zainteresuje, ale w Biedronce ostatnio pojawiła się mrożona żurawina - widzę, że jadasz, więc dlatego piszę. tania jest i bez żadnych syfów, cukru, tłuszczu, itp. sama nawet kupiłam, dobre źródło wit. C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
13.02.2013



1525kcal, 127g (33%) białko, 30g (18%) tłuszcze, 181g (47%) węglowodany

1. jaja, żurawina suszona, cynamon, banan
2. jabłko
3. morszczuk, kasza jęczmienna wiejska, korniszony
4. płatki owsiane, whey, rodzynki
5. whey
6. pstrąg wędzony, pomidor, marchewka



Suple IHS: whey, BCAA 2x3 caps
Suple pozostałe: ZMA, o3, wit. D, Aspargin



TRENING: MMA

- rozgrzewka
- chodzenie z lewym prostym trzymając partnera na dystans
- low-kicki w parach
- dojście do obalenia
- obrona przed obaleniem poprzez złapanie partnera w gilotynę
- ucieczka z w/w gilotyny poprzez obalenie i przejście do pozycji bocznej
- klucz, balacha, kimura z pozycji bocznej
- przejście z pozycji bocznej na dosiad
- na koniec: brzuch



1. Poszłam dziś na inną grupę MMA niż normalnie. Nie miałam pary, więc trochę na krzywy ryj ćwiczyłam w trójce z chłopakami - po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy miałam partnera lżejszego niż 75kg Nie mówiąc już o tym, że na koniec w ogóle ćwiczyłam przez dwie zmiany z chłopakiem mniej niż 10kg cięższym ode mnie - zupełnie inna jakość obaleń
Odpuściłam sobie sparingi w parterze, bo jakby mnie ktoś przypadkiem uderzył w nos, to chyba bym mu odgryzła rękę
Ogólnie trening bardzo pozytywny, obalenia czuję w prostownikach, a nie w kręgosłupie.

2. Zapomniano mi spakować drugiego śniadania, więc dobrze że miałam przy sobie chociaż jabłko, ale i tak siedziałam głodna jak pies aż do obiadu Liczenie i trzymanie się bilansu suxxxx


==========================================
fitunia, ja właśnie w Biedrze kupuję suszoną żurawinę Uwielbiam, mogłabym jeść na kilogramy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPAM POST tu jest Show Time vol2 !!

Następny temat

WSPOLNY TRENING W FUTUREBODY

WHEY premium