SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50/50 TEST - Lady M - Flyweight, baby!

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
PODSUMOWANIE

Bez zbędnego pitu-pitu

Dobiegł końca czas testu 50/50 z Iron Horse. Chciałam serdecznie podziękować firmie Iron Horse za możliwość testowania ich produktów :)

Dziękuję Martuccy za czuwanie nade mną i Martusia, Ty wiesz - za wszystko

Dziękuję wszystkim zaglądającym, piszącym i kibicującym Nie będę wymieniać imiennie, bo boję się, że kogoś pominę - Wy wiecie, że to o Was chodzi



Krótkie podsumowanie produktów IHS, których dane mi było spróbować:

1) Whey Supreme - bardzo przyzwoity koncentrat białek, świetnie nadający się do uzupełniania diety w białko, łatwo rozpuszczalny. Fajnie komponuje się w szejkach owocowych.

2) High Kick - tu mogłabym napisać pean pochwalny cudowna przedtreningówka sprawiająca, że "chce się chcieć". I z czasem człowiek sie do smaku przyzwyczaja

3) BCAA - próbowałam w dwóch formach: pudrowych piguł (nie podeszło mi w ogóle, straszna garść wychodziła do połknięcia za jednym zamachem) oraz proszku do rozpuszczenia w wodzie - ta forma jest fajna, nieźle się rozpuszcza i nie zostawia styropianu na ściankach szejkera.

4) Burn & Shape eXtreme - dobry spalacz, do którego ja się dość szybko zaadaptowałam. Zażywany rano działał jak kawa, przed treningiem znacznie zwiększał potliwość i poprawiał koncentrację. No i palił smalec, to najważniejsze.

5) Thermo Pump - kolejna rewelacja jak dla mnie. Pobudzał, zwiększał potliwość, a mam wrażenie, że po treningu mniej mnie wszystko bolało.

Ogólnie mogę rzec, że suplemety IHS z pewnością będą gościć w mojej stałej "dziennej porcji piguł"



Foty aktualne niedawno wrzuciłam, na nich chyba najlepiej widać, jakie efekty dała ciężka praca wsparta odpowiednimi suplementami

Dziękuję jeszcze raz wszystkim i do zobaczenia

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
kawał dobrej roboty.
Pogratulować efektów i hartu ducha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
test bardzo ciekawie prowadzony, zrobiona dobra robota nic tylko gratulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Z Naszej strony dziękujemy za rewelacyjny test. Podziękowania dla Ciebie i dla Marty - za polecenie Ciebie .

Teraz czekamy na link do nowego dziennika, gdzie możemy zaglądać

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Dziękuję Patryk
nowy dziennik będzie, ale jak trochę wrócę do żywych - obecnie nie trenuję z powodu mocnego urazu łokcia, mam praktycznie niewładną rękę :/ Żeby nie było, że nic nie robię - jeżdżę na rolkach ile wlezie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Lady_M...obyś szybko doszła do Siebie

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPAM POST tu jest Show Time vol2 !!

Następny temat

WSPOLNY TRENING W FUTUREBODY

WHEY premium