SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Środek lata , piękna klata - biceps urósł jest i krata...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166219

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
najgłupszy spam
dobrze że mnie w ankiecie tu niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie tam nigdy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciesz nic nie mowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
tylko piszesz


idzie szkoła trzeba duuuuuuuuużo czekolady kupić

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-08-09 20:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Iza_Kr

dopiero zobaczylem ze cos tu naskrobalas, wiec odpisze.


W tym dziale, w tym spamie jestem od zawsze, od zarejestrowania sie na sfd, poswiecilem tu dziesiątki godzin przed kompem zeby sie czegosc nauczyc, żeby potrafic pomoc innym ktorzy tej pomocy beda potrzebowali, w jakims stopniu idzie to w "dobra" strone, nie bylo mnie dluzszy czas na forum z braku czasu, pobyt za granica etc. Postanowilem wrocic na forum w miare mozliwosci czasowych , no i pierwsze gdzie wchodze to spam aby zobaczyc czy kots jeszcze zostal, co sie w ogole tu dzieje. Wchodze i co widze? Jakieś dziecko jarzyna 9mala litera bo na duza nie zasluguje) sie tu rządzi jak by byl nie wiem kim, a reprezentuje totalne 0, od zawsze tak bylo, tylko ze ty o tym pojecia nie masz bo zbyt malo czasu jeszcze tu jests, aby moc ocenic to obiektywnie, widze tylko załosne teksty jak z forum brawo girl, to jest sportowe FORUM DYSKUSYJNE, a nie gejowo pl, czy wazeliniarze, spam czy nie spam jakis poziom reprezentowac trzeba, no bez przesady kiedys ten spam byl na praktycznie najwyzszym poziomie, a teraz totalne dno, nie toleruje czegos takiego, ktos wygarną to co mysli, odrazu skakaliscie do niego, a ja widze to w identyczny sposob, to co mysle to pisze, i mam gdzies co ktos o tym sadzi, mam prawo do wlasnego zdania, a na pewno tutaj w tym dziale w tym temacie.O ile widzisz skutki tego co napisalem jakies sa, chociaz nie spodziewalem sie.
Kiedys w spamie mozna bylo porozmawiac na POZIOMIE,a chyba nie wiesz co to znaczy, patrzac na ton jakim do mnie piszesz, podyskutowac na rozne tematy zwiazane z treningiem, zdobyc doswiadzenie, teoretyczne itd... To jest spam jaki byl, jaki powinien byc, a nie pier..dolenie o niczym w kolko i nabijanie kolejnych stron oby zakonczyc ten i zaczac nastepny, co to wyscig szczurów?? tylko w jakim celu?

KTO WIE może pierwszy raz, się nauczę coś od młodszego kolegi...

daruj sobie...

A co do ostatniego zdania, to jakos dziwne bo tylko napisalem co mysle i przez kilka godzin nikt nie napisal zadnego posta, a żeby to zrozumiec jako zart to trzeba troche pomyslec i dopiero pisac.



cos jeszcze??


Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2009-08-09 20:49:51

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
cinool nawet filmy mi się skasowały a tyle ich miałem ile prądu poszło żeby je ściągnąć

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-08-09 21:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie kiedyś HDD zepsuł i też wszystko poszło sie yebać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
ale ja tam miałem filmy takie porządne
ach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
Chciałem sie wtrącić i napisać ze bery jest w tym dziale juz bardzo , bardzo dlugo i bla bla ale sam to świetnie ujął .

Sie nowi oburzyliiii gorzej niż ja najwiekszy fochowiec w spam poscie

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kcal powinno się spalać

Następny temat

Mam Problem z Klatka

WHEY premium