SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Środek lata , piękna klata - biceps urósł jest i krata...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166220

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo jak sie robi mniej to laski nawet nie zauważą, że robiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2029
albo facet ma JAJA i podejdzie i zacznie z nią gadać (albo jest kastratem )
niech zapyta o numer telefonu i czy zechciałaby się z nim spotkać

Kobieta potrzebuje bezpieczeństwa, co to oznacza w rozumieniu kobiet?

nie tylko spuszczenie łomotu każdemu łachudrze który się wobec niej nieodpowiednio zachowa (będzie się o to ,,gniewała" - ale w gruncie będzie zadowolona że stanąłeś w jej obronie)

ale także zapewnienie bezpieczeństwa emocjonalnego tzn. musi być pewna że nie jest tą na jedną noc aby zaliczyć, ma być pewna ciebie, musisz jej to okazywać i wcale nie chodzi aby kupować całą kwiaciarnię, idź sam narwij jakiś ,,habazi" to zobaczysz jaka będzie zadowolona, doceni nie kwiaty ale to że się wysiliłeś i urwałeś, poświęciłeś czas ect.,
przytulaj całuj trzymaj za rękę, otwieraj drzwi tzn. wszystkie zasady kulturalnego zachowania


a to.... jeśli to Twoje przemyślenia... to bardzo słuszne

"Lenistwo jest głupstwem ciała, a głupstwo jest lenistwem duszy." A. Żółkowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
własne przemyślenia ale po przeczytaniu wielu książek i po obserwacji zachowania kobiet,

pamiętam jak byłem na jednym z pierwszych zjazdów w szkole: ja wchodziłem do szkoły dziewczyna wychodziła, ustapiłem jej aby pierwsza wyszła odpowiedziała miłym uśmiechem mimo że byłem od niej sporo niższy

druga akcja pamiętam jak wracałem późno ze szkoły tramwajem i ustąiłem miejsca dziewczynie ok. 30 to mnie zapytała czy na taką starą wygląda - mnie zamurowało zdołałem tylko wymamrotać że nie... też odpowiedziała szczerym uśmiechem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
(będzie się o to ,,gniewała" - ale w gruncie będzie zadowolona że stanąłeś w jej obronie)


jak takiej dziewczynie powiesz że jesteś facet i nie pozwolisz by ktokolwiek ją obrażał >>>>
jeśli się zarumieni albo spojrzy w twoje oczy to Panowie ta Pani jest wasza
może też strzelić focha ale to raczej tak dla podgrzania atmofsery po między wami

Zmieniony przez - pawel88 w dniu 2009-08-06 10:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wstałem wypiłem bcaa i w ogóle nie mam apetytu żeby cokolwiek jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
własne przemyślenia ale po przeczytaniu wielu książek i po obserwacji zachowania kobiet,

to az trzeba czytac ksiażki zeby do tego dojść?


Witam


a temat rozmów widze imponujący od kilkudziesięciu stron to samo....


PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bery przemyślenia po akcjach, książkach, obserwacji tego co się wokół dzieje




może za jasno się nie wyraziłem w poście wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bery to nie czytaj

aa no i siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
No ja nie czytam tego bo nie chce sie zgorszyć

ale wystarczy zobaczyc pierwsze strony, jedna ze srodka i ostatnia i juz wiem co sie dzialo przez 80stron

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kcal powinno się spalać

Następny temat

Mam Problem z Klatka

WHEY premium