SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Środek lata , piękna klata - biceps urósł jest i krata...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166157

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobaczcie w dziennik elaine, gdzieś pisała że waży sporo więcej od swojej mamy, a w jej ubraniach może chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Iza:*
Ale mówią że słabo jest na tym foto
Ja mam tylko ambicje na 90kg suchej masy. 120kg to nie dla mnie

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
don ja mam ambicje na 75 kg suchej ale to przy 170 cm jest już sporo tak mi się wydaje

dobra ja spadam na razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Bery
przy seriach to jednocześnie zmniejszać ilość powtórzeń i zwiększać ciężar?


Nie,

z gory zakladasz sobie zakres powt, ilosc minimalna i ilosc max.

przykladowo zakladasz ze robisz 8-10powt, w kazdej seri danego cwiczenia, wykonujesz od 8 minimalnie, do 10maksymalnie powt! zaczynasz od zanizonych ciezarow wiec obierasz gorna granice (bo ciezar masz maly i latwo idzie) czyli robisz np. 5 seri po 10powt, na kolejnym treningu, zwiekszasz ciezar, a na dodatek masz slaby dzien i nie dajesz rady to wykonujesz dolna granice 8 powt. masz takie "widełki" dopasowane do mozliwosci, nikt nie da rady dzien w dzien na kazdym treningu jechac na maxa. Z czasem ciezary sa wieksze to jasne ze nie dasz rady jechac po gornej granicy, po to masz wlasnie taki przedzial, ktory ustalasz sobie sam.
Progresja ciezaru co trening chyba jasne, prosgresja ciezaru w kazdej kolejnej serii - jesli chcesz to ok.

mam nadzieje ze nie zamieszalem zbytnio

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2029
...don ja nie lubię strasznie szeeeerokich mężczyzn... jeszcze trochę popracujesz nad sobą i będzie super najważniejsze jak sięczujesz w swoim ciele a nie to co inni mówią

"Lenistwo jest głupstwem ciała, a głupstwo jest lenistwem duszy." A. Żółkowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
I tak właśnie jest:*
Nie stosuje dopingu, odżywek jedynie dietę, ale coś do Treningu ostatnio ciężko mi się zebrać i forma jest jaka jest

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24448 Napisanych postów 68132 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537953
jarzyna ty oszuscie, nam wciskasz kit ze koksujesz
hahahahahahahahahahahh
gdzie nie spojrzysz to ludzie z dopingu...

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema All, siema Iza :*

czytam czytam co piszesz, ale po kiego mam sobie psuć nerwy, myśleć o tym, skoro i tak dziewczyna ma wyjepke na mnie ?

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-08-07 09:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ty dawaj link gdzie tak pisałem
Albo dawaj tu Itiego to Ci powie
Mówiłem że może teściu będzie a nie że koksuje

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24448 Napisanych postów 68132 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537953
iti napisze ze koksujesz
stu miales mi pisac co z ta laska ?
curwa raz sie zyje, miales 50% szans, albo bedzie ok albo da kosza, dala kosza, zalujesz ze tak slabo zagadales ? nie bój sie curwa idz na calosc

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kcal powinno się spalać

Następny temat

Mam Problem z Klatka

WHEY premium