Lauren Wood to 28-letnia modelka i pasjonatka fitnessu z USA. Zyskała dużą popularność wśród obserwujących, dzięki niesamowitej sylwetce i nietypowej urodzie. Zadebiutowała w  popularnym programie komediowym w 2015 roku, co też doprowadziło do rozpoczęcia kariery jako modelka i osobowość telewizyjna. Lauren chętnie dzieli się również swoimi treningami, które mogą stanowić źródło inspiracji. 

Przez lata budowała nienaganną formę i wypracowała pewne zasady treningowe, których zawsze stara się trzymać. Między innymi wykonuje powolne i prawidłowe ruchy, aby w pełni zaangażować mięśnie i uniknąć kontuzji.  Przed każdą sesją treningową wykonuje rozgrzewkę, co pozwala jej na wykonywanie cięższych ćwiczeń bez ryzyka urazu, a na koniec zawsze się rozciąga. Oprócz treningu siłowego Lauren wykonuje również cardio kilka razy w tygodniu, aby pozostać w doskonałej kondycji przez cały rok.

Dieta Lauren jest jak u większości modelek fitness – bez zbędnych przetworzonych produktów i skoncentrowana na jej potrzebach treningowych. Pozwala sobie też na małe co nieco raz w tygodniu, oczywiście zachowując umiar. Na półce z suplementami znajdziecie u niej BCAA, odżywkę białkową a także kreatynę, multiwitaminy i spalacz tłuszczu, który stosuje w okresie redukcji.

Pasja Lauren do zdrowego stylu życia i utrzymywania formy jest czymś, co wielu jej fanów próbuje naśladować. Jeśli chcesz zachować dobrą kondycję i zdrowie jak Lauren, ale nie wiesz, jak to zrobić to pamiętaj, że nie musisz mieć niesamowitej wiedzy na początku, aby zacząć budować niesamowitą sylwetkę. Zrób pierwszy krok, zapisując się na siłownię lub zacznij ćwiczyć w domu. Możesz zapytać o wskazówki doświadczonych osób, oglądać filmiki instruktażowe oraz skorzystać z naszej bazy artykułów. Nim się obejrzysz, będziesz na dobrej drodze do wspaniałej sylwetki.

Komentarze (1)
Anonim

Siffredi już się o nią pytał w dolinie San Fernando.

1