SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem biceps - jaka jest przyczyna.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez 50 Dollars z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Witam. Chciałbym zapytac bo sie załamuje powoli dlaczego mój biceps wygląda tak jak kuleczka :( Zobaczacie :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/606ea87c35df3cb2.html

Jest to zdecie stare ale wtedy miałem tylko cm mniej w biecpsie i teraz mam wiecej i jest identycznie :(

Co robie zle dlaczego mój biceps to kulka jakas wszyscy sie smieją z tego ze to kuleczka. Ja cwicze na mase duzo podnosze na modlitewniku i na hantlach i powoli to robie.

POMOCY !!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5201
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Dla mnie wszystko wygląda ok. Ale możesz go nieco rozciągnąć jeśli Ci to przeszkadza poprzez zmiane ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1006
Ja też nie wiem co Ci sie nie podoba. może kumple zazdroszczą ;)

Work it harder, make it better!
Do it faster, MAKES US STRONGER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Zobaczcie tutaj jak przytule ręke do ciała to jest ok :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47878f571df98cf1.html

Ale jak odejme to ta kuleczka jest. Kolega mówi ze to dlatego ze nie mam w ogole tkanki tłuszczowej i ze idealny obrys sie pojawia mówi ze musiałbym przytyc. Własnie robie cwiczenie na rozciąganie biepsa ale robie tez normalnie na bicpes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
no to wlasnie na tym polega zeby byl zaokrąglony

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
na obu fotach mocno do ciała przyłozyłeś ręke, daj w pozie biceps przodem, ale na zbyt krótki on nie wygląda, a Twój tato chyba nie widział kolesia coby nie miał taknki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Mam takiego samego i jakoś nikt mi nie mówi że coś z nim nie tak. Bo masz normalnego bicka jak każdy inny ćwiczący. Wkręcasz sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Dobra dzieki chłopaki jezeli w szystko w porządku to ok :)

chudy001 : Ale to mój kolega mówił nie tata hehe ale chciałes fotke to prosze :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb9a15e4298dc746.html

Zrobiłem teraz na aparacie az tak nie widac aha i nie dotknąłem ciała ręką. Bo chodzi oto ze niektózy mają jakby takie zalanie ze nie wyróżnia sie ramie biceps triceps tylko wszystko tworzy jedną całosc taka duża łapa a u mnie wyróznia sie bic tric i ramie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
chudy001: Robie od samego dolu do samej góry nigdy nie robiłem do połowy albo cos.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW 15/10/5

Następny temat

Plan do oceny.

WHEY premium