SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] sztanga w zęby, fitness twarzy, każda Lejdi gna po plaży :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128925

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
mnie rowala jak dzieci na treningu karate jakieś :Husssss usprawniają,nawet nie wiem czy to dobrze wysłuchalam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
ej no ale z dwojga zlego lepiej ta strona nie? nie ma nic gorszego jak robic sumo squat na wzdeciu

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
yersinia
setterka
''latwoej bedzie mi jej dowalic'' bądź inteligentniejsza i zamiast walką fizyczną rozwal ją walką emocjonalna


no, ale tu tez musze byc silna. A sile i charakter ksztaltuje sie zelazem

a co ja rozwala emocjonalnie? to jak oni siedza w domu, a my spotykamy znajomych. Mysle, ze to ze mam was, tez ja podlamalo, bo od niej ludzie uciekaja. Stad zlosc i dogryzanie mi


Staram się

To ja rozwala emocjonalnie że jej krytyka Cię nie dotyka

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Yer, nie ma co się przejmować takimi ludźmi, przetrzymasz jakoś do otrzymania tego sprzętu teraz masz koleżanki z sfd i na żywo na pewno się spotkamy ja na początku miałam też problem, różne teksty beznadziejne itp, jednak teraz wszyscy się przyzwyczaili, szwagier z siostrą zadowoleni, że mają zawsze kierowcę. Gdy ktoś proponuje mi alkohol, on mówi : ciotka trenuje, prowadzi zdrowy styl życia i nie pije, i mam z głowy nawet zaczynają mnie podpytywać o treningi, jedzenie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
setterka
yersinia
setterka
''latwoej bedzie mi jej dowalic'' bądź inteligentniejsza i zamiast walką fizyczną rozwal ją walką emocjonalna


no, ale tu tez musze byc silna. A sile i charakter ksztaltuje sie zelazem

a co ja rozwala emocjonalnie? to jak oni siedza w domu, a my spotykamy znajomych. Mysle, ze to ze mam was, tez ja podlamalo, bo od niej ludzie uciekaja. Stad zlosc i dogryzanie mi


Staram się

To ja rozwala emocjonalnie że jej krytyka Cię nie dotyka


ototototot

yersinia
sile i charakter ksztaltuje sie zelazem


kurde takie to zarabiste, ze se chyba w podpisie walne a co, troche samouwielbienia jeszze nikomu nie zaszkodzilo

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
carrramba
Yer, nie ma co się przejmować takimi ludźmi, przetrzymasz jakoś do otrzymania tego sprzętu


haha u know what i mean

carrramba
teraz masz koleżanki z sfd i na żywo na pewno się spotkamy ja na początku miałam też problem, różne teksty beznadziejne itp, jednak teraz wszyscy się przyzwyczaili, szwagier z siostrą zadowoleni, że mają zawsze kierowcę. Gdy ktoś proponuje mi alkohol, on mówi : ciotka trenuje, prowadzi zdrowy styl życia i nie pije, i mam z głowy nawet zaczynają mnie podpytywać o treningi, jedzenie itp.


bo widzisz Carr, to jest ten poziom szacunu, ktory buduje sie uporem, miesniem i zelazem latami. Pozniej juz nikt ci nie podskoczy jogurcikiem.
A pozy tym...to ja juz wiem czemu tu sie tak na forum ludziska zielonym jaraja...bo to jest cheat bezkaloryczny

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ilomi, dawaj filmy do dziennika! Ja lubie paczec na to, jak kto co wykonuje i lubie czytac komentarze znawcow, bo mozna sie czegos nauczyc, czy robisz dobrze, czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Push,nie wiesz o co prosisz:) Nie jestem gotowa mentalnie.Amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Dzień dobry, śmietany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Ludzie w moim otoczeniu mieli wielki problem z zaakceptowaniem mojej niechęci do spożywania alkoholu. Najśmieszniejsze jest to, że człowiek stara się żyć zdrowo i to nasze zachowania powinny być powszechną normą i to my powinniśmy niechętnie patrzeć na ludzi pakujących w siebie tony syfiastego jedzenia i alkoholu, a jest zupełnie odwrotnie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Z "uwolnić orkę" w aniołka victoria's secret

Następny temat

problem z udami

WHEY premium