SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] sztanga w zęby, fitness twarzy, każda Lejdi gna po plaży :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
łoooooojezu…. tak? o kasę chodzi? taki banał? Myślałam, że ma jakieś cudowne umiejętności, śpiewa serenady, umie zmywać gary jednym palcem, albo liczyć do tysiąca po arabsku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ale wyobrażacie sobie mieć męża i pozwalać na takie coś? on sobie np dziś śpi u innej, a na drugi dzień wraca do domu, no ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam, jak to funkcjonuje. Plus ma córkę w wieku 11 lat, to doskonały przykład daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Gdyby umiał liczyć do tysiąca po arabsku, to sama bym o numer poprosiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Powiem Ci, że gadane to on ma, a tak poza tym, to nie wiem co umie jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Kochana - nie wyobrażam sobie mieć kogoś takiego nie tylko w roli męża, ale również faceta w związku nieformalnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
No brzmi to obrzydliwie i serio nie chciałabym go dotknąć kijem przez szmatę. A co te baby w głowie mają, to nie wiem…. mam taką znajomą z dzieciństwa. Raz na czas ją spotykam i słucham takich historii. Aktualnie jest z dzieciatym gościem (po rozwodzie), bo ma hajs i znajomości. Jest w wieku jej ojca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
W sumie to go nie lubi, on jej nie pociąga i jak mówi "jest taki mało inteligentny", więc nie mają o czym gadać. No ale wakacje na Kubie stawia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Z "uwolnić orkę" w aniołka victoria's secret

Następny temat

problem z udami

WHEY premium