SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] sztanga w zęby, fitness twarzy, każda Lejdi gna po plaży :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128216

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
No gdybym miała dobre zaplecze gótówkowę to bym teraz siedziała gdzieś na końcu świata :D Teraz jest dużo możliwości, których kilka lat temu nie było, więc trzeba korzystać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e. Wszędzie jest podobnie ;) Chyba miasto się bardziej liczy, niż kraj. I jedzenie. To też ważne. W Holandii i UK więdłam w oczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Masz racje. Ja go proboje na jakies fajne wakacje w tym roku wyciagnac (ale zawsze slysze ''na dom musimy oszczedzac''), ale mysle ze pewnie sie na europie i okolicach skonczy

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
yersinia
Ale nie powiem marzyloby mi sie zeby maz byl bardziej otwarty na wyjazdy. Niby chce, ale jak slyszy cene to mu sie waz w kieszeni wlacza


Ja chciałam jechać do japonii, ale facet sprowadził mnie na ziemię nigdy poza europą nie byłam :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Holandia jest obleśna. Nie mogłabym tam żyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Mi sie Singapur marzy i tajlandia

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mojemu powiedziałam, że zanim zaciążę, jadę do Ameryki. On chce potomka, to może mnie zabierze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koszmar, jak facet ciśnie na rozpładzanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
kessik
Julietta ale jednak jak jedziesz z dziećmi to musisz mnieć już jakieś lokum odpowiednie, pracę, znalezioną szkołe, przedszkole czy co tam jeszcze a samemu wsiadasz i jedziesz
to tak- ja do Rzymu pojechalam z plecakiem i nawet sie nie spodziewalam ze tam przezyje 10cudpwnych lat i poznam milosc mojego zycia... Teraz stuka mi 7 lat w Szkocji ale jakbym np dostala oferte pracy np w Kanadzie to juz bym nas pakowala

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
lubiekaszke
Holandia jest obleśna. Nie mogłabym tam żyć.


No co ty!! Ja uwielbiam, gdybym nie miała faceta, to bym sobie znalazła jakiegoś pana van der coś tam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Z "uwolnić orkę" w aniołka victoria's secret

Następny temat

problem z udami

WHEY premium