SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] sztanga w zęby, fitness twarzy, każda Lejdi gna po plaży :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bojta:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
carrramba
a ja zamówiłam fałdomierz


Od kilku miesięcy o tym myślę, jakoś się zebrać w sobie nie umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plajzdikowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Mam nieodparte wrażenie, że nie będę umiała tego obsłużyć i porządnie dokonać pomiaru...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
carrramba
yersinia
Carr, tak ale wczesniej tylko w lidlowo/aldikowych promocjach. Teraz sie zastanawiam nad tym z Denn's Biomarkt. Maja tam 3 foznych firm. No i jeszcze DM ma swoje, w 2 wielkosciach 200 i 400. No ale cenowo to jest pogrom


Ja też w DM i Rossmanie kupowałam, również kasze itp, ale te ceny.... Ogólnie tutaj jest problem z takimi produktami jak kasze. Twarogu normalnego też nie ma, jednak teraz ograniczyłam, więc ok. W realu znalazłam stoisko rosyjskie, to tam kupuje gryczaną. Olej kokosowy też jest, muszę mleka poszukać, powinni mieć...


Sprawdz czy u Ciebie w poblizu jest Denn's Biomarkt. Tam maja olej kokosowy litr po niecale 20€ (sa tez mniejsze opakowania)
Co do kaszy gryczanej, to jest w Kaufland (sama tam kupuje). U nas Rusmana nie ma w poblizu niestety :/ Co do twarogu to tylko ruskie sklepy (u nas ruscy maja swietna makrele, wedzona na zimno, cos jak losos, piiiiicha). Poszukaj moze jest tez gdzies tez polski sklep.

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Nie, stwierdziłam, że wezmę ten metalowy, jakoś plastikowy do mnie nie przemówił :) Mi siostra pomoże w razie czego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karamba a Ty masz psa kota czy inne prosie?nie wiem na czym Ty te faldy znajdzesz:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
preria
Huhu! Coz ja tu za smakolyki z rana widze!! Chia super,szkoda ze malo w miche sie miesci:D ja standardowo juz po jaglance z gruszka i konopiami:D dzis bede miec wazny apel do Was


Oby nie jak Ruda

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo paczalam na allegro to tylko plajzdik
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Z "uwolnić orkę" w aniołka victoria's secret

Następny temat

problem z udami

WHEY premium