SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] sztanga w zęby, fitness twarzy, każda Lejdi gna po plaży :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Marzy mi sie...

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Prosie to tylko na talerzu Nie no fałdy som, som. Ale jak patrzę po sobie, to chyba jedyne co mi się najbardziej rozbudowje to łapy ale po rozmowach z Jurysdykcją, już mi to nie przeszkadza czuję się koksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Yer nie mam niestety w pobliżu ani polskiego sklepu, ani tego drugiego. A w rosyjskim właśnie twaróg znalazłam i mają też sporo ryb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jer a do czego to?bo mnie maz probuje usilnie uszczesliwic tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
carrramba
Yer nie mam niestety w pobliżu ani polskiego sklepu, ani tego drugiego. A w rosyjskim właśnie twaróg znalazłam i mają też sporo ryb.


To sprobuj koniecznie jak tam makrela stoi, a jak wpadniesz to ci zrobie specialite de la maison z tej tutejszej

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale super macie DM!!!! A tam same fajne kosmetki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
preria
Jer a do czego to?bo mnie maz probuje usilnie uszczesliwic tym


to bierz i nie pytaj!!! to jest tracker ruchu, coby wszyscy widzieli zes fit ja choruje na to ze wzgledow estetycznych

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale po cholere mnie to? Czy to gotuje obiat i sprzata?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz ile za takia piadze jest jedzonka?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
yersinia
carrramba
Yer nie mam niestety w pobliżu ani polskiego sklepu, ani tego drugiego. A w rosyjskim właśnie twaróg znalazłam i mają też sporo ryb.


To sprobuj koniecznie jak tam makrela stoi, a jak wpadniesz to ci zrobie specialite de la maison z tej tutejszej


UUUUU, już nie mogę się doczekać :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Z "uwolnić orkę" w aniołka victoria's secret

Następny temat

problem z udami

WHEY premium