SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] sztanga w zęby, fitness twarzy, każda Lejdi gna po plaży :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Preria nie strasz, jam rok mlodsza!

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spox,ja mam to od 4 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Faceci się szybciej zużywają - szczególnie tacy co od szkoły średniej ze sobą nic nie robią - czyli większość. U siebie na siłowni z poważnie ćwiczących osób jestem najstarszy. Reszta o 10 lat młodsza przeciętnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
setterka
Julietta
Dziwne te zony, ja bym mojego meza najchetniej wykorzystywala co noc...


Może dlatego że masz dużo tłuszczy w misce i tak Ci libido podskoczyło?

zawsze tak mialam ale tylko w stosunku do mojego meza

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
to mam dwie opcje: A. deportowac mojego na siownie B. korzystac ile wlezie poki jeszcze nie potrzebuje patuczkow od lodow do podtrzymania napiecie

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jul a Ty masz jakies dziecki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Julietta
nightingal
Julietta
Hehheeee, ok... Ale co ze mna- jeszcze mi sie nasili ????


To tylko z korzyścią dla zdrowia.
ja to jestem z moim mezem ponad 13 lat, ale jak go widze po prysznicu w samych bokserkach to od razu mam ochote sie na niego rzucic!!! Podoba mi sie poprostu


A ja lubię umięśnionych, lekko umazanych w smarze mechaników samochodowych w obcisłych koszulkach w jednym zakładzie widziałam takich i to aż 3, ale byli sexy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yersinia
to mam dwie opcje: A. deportowac mojego na siownie B. korzystac ile wlezie poki jeszcze nie potrzebuje patuczkow od lodow do podtrzymania napiecie

ciagaj go ze soboo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
dobra - odmeldowuję się

Przypomnijcie jutro o tych ćwiczeniach na siłę uchwytu. Napisze jakiś mały poemat

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carrramba
Julietta
nightingal
Julietta
Hehheeee, ok... Ale co ze mna- jeszcze mi sie nasili ????


To tylko z korzyścią dla zdrowia.
ja to jestem z moim mezem ponad 13 lat, ale jak go widze po prysznicu w samych bokserkach to od razu mam ochote sie na niego rzucic!!! Podoba mi sie poprostu


A ja lubię umięśnionych, lekko umazanych w smarze mechaników samochodowych w obcisłych koszulkach w jednym zakładzie widziałam takich i to aż 3, ale byli sexy...



fuj tacy brudni,pelni zarazkow i na pewno z chorobami wenerycznymi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Z "uwolnić orkę" w aniołka victoria's secret

Następny temat

problem z udami

WHEY premium